Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
102 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
103 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
104 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
105 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
106 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
107 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
108 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
109 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
110 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
111 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
112 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
113 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
114 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
115 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
116 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
117 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
118 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
119 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
120 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
121 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
122 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
123 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
124 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
125 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
126 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
127 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
128 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
129 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
130 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
131 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
132 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
133 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
134 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
135 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
136 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
137 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
138 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
139 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
140 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
141 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
142 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
143 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
144 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
145 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
146 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
147 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
148 Rafal Sawada 1976 Oborniki
149 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
150 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
151 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
152 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
153 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
154 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
155 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
156 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
157 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
158 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
159 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
160 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
161 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
162 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
163 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
164 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
165 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
166 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
167 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
168 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
169 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
170 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
171 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
172 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
173 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
174 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
175 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
176 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
177 Maciej Totoń 1977 Poznań
178 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
179 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
180 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
181 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
182 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
183 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
184 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
185 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
186 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
187 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
188 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
189 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
190 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
191 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
192 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
193 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
194 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
195 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
196 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
197 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
198 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
199 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
200 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz