Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
2 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
3 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
4 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
5 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
6 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
7 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
8 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
9 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
10 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
11 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
12 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
13 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
14 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
15 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
16 Rafal Sawada 1976 Oborniki
17 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
18 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
19 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
20 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
21 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
22 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
23 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
24 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
25 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
26 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
27 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
28 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
29 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
30 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
31 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
32 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
33 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
34 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
35 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
36 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
37 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
38 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
39 Elwira Galek 1988 Łagów
40 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
41 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
42 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
43 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
44 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
45 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
46 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
47 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
48 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
49 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
50 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
51 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
52 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
53 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
54 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
55 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
56 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
57 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
58 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
59 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
60 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
61 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
62 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
63 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
64 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
65 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
66 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
67 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
68 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
69 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
70 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
71 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
72 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
73 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
74 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
75 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
76 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
77 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
78 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
79 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
80 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
81 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
82 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
83 Kamil Hurko 1979 Torzym
84 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
85 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
86 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
87 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
88 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
89 Maciej Totoń 1977 Poznań
90 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
91 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
92 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
93 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
94 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
95 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
96 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
97 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
98 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
99 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
100 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team