Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
102 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
103 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
104 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
105 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
106 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
107 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
108 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
109 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
110 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
111 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
112 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
113 Maciej Totoń 1977 Poznań
114 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
115 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
116 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
117 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
118 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
119 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
120 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
121 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
122 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
123 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
124 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
125 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
126 Rafal Sawada 1976 Oborniki
127 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
128 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
129 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
130 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
131 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
132 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
133 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
134 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
135 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
136 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
137 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
138 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
139 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
140 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
141 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
142 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
143 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
144 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
145 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
146 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
147 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
148 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
149 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
150 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
151 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
152 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
153 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
154 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
155 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
156 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
157 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
158 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
159 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
160 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
161 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
162 Elwira Galek 1988 Łagów
163 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
164 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
165 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
166 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
167 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
168 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
169 Kamil Hurko 1979 Torzym
170 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
171 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
172 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
173 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
174 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
175 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
176 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
177 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
178 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
179 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
180 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
181 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
182 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
183 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
184 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
185 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
186 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
187 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
188 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
189 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
190 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
191 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
192 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
193 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
194 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
195 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
196 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
197 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
198 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
199 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
200 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG