Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
2 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
3 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
4 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
5 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
6 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
7 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
8 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
9 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
10 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
11 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
12 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
13 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
14 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
15 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
16 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
17 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
18 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
19 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
20 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
21 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
22 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
23 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
24 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
25 Damian Ganecki 1995 Łagów
26 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
27 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
28 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
29 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
30 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
31 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
32 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
33 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
34 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
35 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
36 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
37 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
38 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
39 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
40 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
41 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
42 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
43 Elwira Galek 1988 Łagów
44 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
45 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
46 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
47 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
48 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
49 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
50 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
51 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
52 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
53 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
54 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
55 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
56 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
57 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
58 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
59 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
60 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
61 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
62 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
63 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
64 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
65 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
66 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
67 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
68 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
69 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
70 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
71 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
72 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
73 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
74 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
75 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
76 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
77 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
78 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
79 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
80 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
81 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
82 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
83 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
84 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
85 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
86 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
87 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
88 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
89 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
90 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
91 Rafal Sawada 1976 Oborniki
92 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
93 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
94 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
95 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
96 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
97 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
98 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
99 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
100 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team