Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
2 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
3 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
4 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
5 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
6 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
7 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
8 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
9 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
10 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
11 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
12 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
13 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
14 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
15 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
16 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
17 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
18 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
19 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
20 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
21 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
22 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
23 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
24 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
25 Maciej Totoń 1977 Poznań
26 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
27 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
28 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
29 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
30 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
31 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
32 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
33 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
34 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
35 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
36 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
37 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
38 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
39 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
40 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
41 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
42 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
43 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
44 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
45 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
46 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
47 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
48 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
49 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
50 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
51 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
52 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
53 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
54 Rafal Sawada 1976 Oborniki
55 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
56 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
57 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
58 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
59 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
60 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
61 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
62 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
63 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
64 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
65 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
66 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
67 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
68 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
69 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
70 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
71 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
72 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
73 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
74 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
75 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
76 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
77 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
78 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
79 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
80 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
81 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
82 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
83 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
84 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
85 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
86 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
87 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
88 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
89 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
90 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
91 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
92 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
93 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
94 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
95 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
96 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
97 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
98 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
99 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
100 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team