Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
2 Damian Ganecki 1995 Łagów
3 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
4 Elwira Galek 1988 Łagów
5 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
6 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
7 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
8 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
9 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
10 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
11 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
12 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
13 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
14 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
15 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
16 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
17 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
18 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
19 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
20 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
21 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
22 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
23 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
24 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
25 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
26 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
27 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
28 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
29 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
30 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
31 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
32 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
33 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
34 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
35 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
36 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
37 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
38 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
39 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
40 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
41 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
42 Kamil Hurko 1979 Torzym
43 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
44 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
45 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
46 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
47 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
48 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
49 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
50 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
51 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
52 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
53 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
54 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
55 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
56 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
57 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
58 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
59 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
60 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
61 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
62 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
63 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
64 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
65 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
66 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
67 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
68 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
69 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
70 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
71 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
72 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
73 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
74 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
75 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
76 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
77 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
78 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
79 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
80 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
81 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
82 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
83 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
84 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
85 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
86 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
87 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
88 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
89 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
90 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
91 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
92 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
93 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
94 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
95 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
96 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
97 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
98 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
99 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
100 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW