Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
102 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
103 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
104 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
105 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
106 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
107 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
108 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
109 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
110 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
111 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
112 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
113 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
114 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
115 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
116 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
117 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
118 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
119 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
120 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
121 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
122 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
123 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
124 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
125 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
126 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
127 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
128 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
129 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
130 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
131 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
132 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
133 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
134 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
135 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
136 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
137 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
138 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
139 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
140 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
141 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
142 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
143 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
144 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
145 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
146 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
147 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
148 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
149 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
150 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
151 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
152 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
153 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
154 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
155 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
156 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
157 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
158 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
159 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
160 Kamil Hurko 1979 Torzym
161 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
162 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
163 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
164 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
165 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
166 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
167 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
168 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
169 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
170 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
171 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
172 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
173 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
174 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
175 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
176 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
177 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
178 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
179 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
180 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
181 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
182 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
183 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
184 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
185 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
186 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
187 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
188 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
189 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
190 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
191 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
192 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
193 Damian Ganecki 1995 Łagów
194 Elwira Galek 1988 Łagów
195 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
196 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
197 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
198 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
199 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
200 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM