Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
2 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
3 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
4 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
5 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
6 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
7 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
8 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
9 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
10 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
11 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
12 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
13 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
14 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
15 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
16 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
17 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
18 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
19 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
20 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
21 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
22 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
23 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
24 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
25 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
26 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
27 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
28 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
29 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
30 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
31 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
32 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
33 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
34 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
35 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
36 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
37 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
38 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
39 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
40 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
41 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
42 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
43 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
44 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
45 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
46 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
47 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
48 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
49 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
50 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
51 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
52 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
53 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
54 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
55 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
56 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
57 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
58 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
59 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
60 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
61 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
62 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
63 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
64 Rafal Sawada 1976 Oborniki
65 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
66 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
67 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
68 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
69 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
70 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
71 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
72 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
73 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
74 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
75 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
76 Maciej Totoń 1977 Poznań
77 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
78 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
79 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
80 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
81 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
82 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
83 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
84 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
85 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
86 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
87 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
88 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
89 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
90 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
91 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
92 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
93 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
94 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
95 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
96 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
97 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
98 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
99 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
100 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK