Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
2 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
3 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
4 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
5 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
6 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
7 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
8 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
9 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
10 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
11 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
12 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
13 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
14 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
15 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
16 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
17 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
18 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
19 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
20 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
21 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
22 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
23 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
24 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
25 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
26 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
27 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
28 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
29 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
30 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
31 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
32 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
33 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
34 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
35 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
36 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
37 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
38 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
39 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
40 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
41 Rafal Sawada 1976 Oborniki
42 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
43 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
44 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
45 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
46 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
47 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
48 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
49 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
50 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
51 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
52 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
53 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
54 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
55 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
56 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
57 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
58 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
59 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
60 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
61 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
62 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
63 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
64 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
65 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
66 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
67 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
68 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
69 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
70 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
71 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
72 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
73 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
74 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
75 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
76 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
77 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
78 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
79 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
80 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
81 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
82 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
83 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
84 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
85 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
86 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
87 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
88 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
89 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
90 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
91 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
92 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
93 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
94 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
95 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
96 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
97 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
98 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
99 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
100 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól