Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
2 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
3 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
4 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
5 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
6 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
7 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
8 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
9 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
10 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
11 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
12 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
13 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
14 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
15 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
16 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
17 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
18 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
19 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
20 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
21 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
22 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
23 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
24 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
25 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
26 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
27 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
28 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
29 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
30 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
31 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
32 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
33 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
34 Damian Ganecki 1995 Łagów
35 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
36 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
37 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
38 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
39 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
40 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
41 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
42 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
43 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
44 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
45 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
46 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
47 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
48 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
49 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
50 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
51 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
52 Elwira Galek 1988 Łagów
53 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
54 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
55 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
56 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
57 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
58 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
59 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
60 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
61 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
62 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
63 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
64 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
65 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
66 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
67 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
68 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
69 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
70 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
71 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
72 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
73 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
74 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
75 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
76 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
77 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
78 Kamil Hurko 1979 Torzym
79 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
80 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
81 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
82 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
83 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
84 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
85 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
86 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
87 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
88 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
89 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
90 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
91 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
92 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
93 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
94 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
95 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
96 Maciej Totoń 1977 Poznań
97 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
98 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
99 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
100 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora