Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
2 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
3 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
4 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
5 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
6 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
7 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
8 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
9 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
10 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
11 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
12 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
13 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
14 Damian Ganecki 1995 Łagów
15 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
16 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
17 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
18 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
19 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
20 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
21 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
22 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
23 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
24 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
25 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
26 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
27 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
28 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
29 Elwira Galek 1988 Łagów
30 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
31 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
32 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
33 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
34 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
35 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
36 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
37 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
38 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
39 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
40 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
41 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
42 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
43 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
44 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
45 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
46 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
47 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
48 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
49 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
50 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
51 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
52 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
53 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
54 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
55 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
56 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
57 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
58 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
59 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
60 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
61 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
62 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
63 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
64 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
65 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
66 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
67 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
68 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
69 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
70 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
71 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
72 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
73 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
74 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
75 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
76 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
77 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
78 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
79 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
80 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
81 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
82 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
83 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
84 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
85 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
86 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
87 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
88 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
89 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
90 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
91 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
92 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
93 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
94 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
95 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
96 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
97 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
98 Kamil Hurko 1979 Torzym
99 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
100 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team