Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
102 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
103 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
104 Kamil Hurko 1979 Torzym
105 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
106 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
107 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
108 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
109 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
110 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
111 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
112 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
113 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
114 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
115 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
116 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
117 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
118 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
119 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
120 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
121 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
122 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
123 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
124 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
125 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
126 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
127 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
128 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
129 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
130 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
131 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
132 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
133 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
134 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
135 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
136 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
137 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
138 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
139 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
140 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
141 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
142 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
143 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
144 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
145 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
146 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
147 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
148 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
149 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
150 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
151 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
152 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
153 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
154 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
155 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
156 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
157 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
158 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
159 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
160 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
161 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
162 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
163 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
164 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
165 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
166 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
167 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
168 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
169 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
170 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
171 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
172 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
173 Elwira Galek 1988 Łagów
174 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
175 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
176 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
177 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
178 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
179 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
180 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
181 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
182 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
183 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
184 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
185 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
186 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
187 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
188 Damian Ganecki 1995 Łagów
189 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin
190 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
191 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
192 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
193 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
194 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
195 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
196 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
197 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
198 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
199 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
200 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa