Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
2 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
3 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
4 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
5 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
6 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
7 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
8 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
9 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
10 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
11 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
12 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
13 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
14 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
15 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
16 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
17 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
18 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
19 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
20 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
21 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
22 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
23 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
24 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
25 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
26 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
27 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
28 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
29 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
30 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
31 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
32 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
33 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
34 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
35 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
36 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
37 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
38 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
39 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
40 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
41 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
42 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
43 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
44 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
45 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
46 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
47 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
48 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
49 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
50 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
51 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
52 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
53 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
54 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
55 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
56 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
57 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
58 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
59 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
60 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
61 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
62 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
63 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
64 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
65 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
66 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
67 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
68 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
69 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
70 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
71 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
72 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
73 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
74 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
75 Rafal Sawada 1976 Oborniki
76 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
77 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
78 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
79 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
80 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
81 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
82 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
83 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
84 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
85 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
86 Maciej Totoń 1977 Poznań
87 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
88 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
89 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
90 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
91 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
92 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
93 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
94 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
95 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
96 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
97 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
98 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
99 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
100 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team