Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
2 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
3 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
4 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
5 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
6 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
7 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
8 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
9 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
10 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
11 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
12 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
13 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
14 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
15 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
16 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
17 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
18 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
19 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
20 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
21 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
22 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
23 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
24 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
25 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
26 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
27 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
28 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
29 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
30 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
31 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
32 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
33 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
34 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
35 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
36 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
37 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
38 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
39 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
40 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
41 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
42 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
43 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
44 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
45 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
46 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
47 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
48 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
49 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
50 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
51 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
52 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
53 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
54 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
55 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
56 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
57 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
58 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
59 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
60 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
61 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
62 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
63 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
64 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
65 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
66 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
67 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
68 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
69 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
70 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
71 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
72 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
73 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
74 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
75 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
76 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
77 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
78 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
79 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
80 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
81 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
82 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
83 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
84 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
85 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
86 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
87 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
88 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
89 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
90 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
91 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
92 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
93 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
94 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
95 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
96 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
97 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
98 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
99 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
100 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM