Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Daria Tomaszewska 1985 Sulechów
2 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
3 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
4 Ireneusz Sidorowicz 1964 Świebodzin
5 Konrad Łopata 2005 Międzyrzecz
6 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
7 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
8 Kamil Łopata 1987 międzyrzecz
9 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
10 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
11 Rafal Sawada 1976 Oborniki
12 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
13 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
14 Damian Ganecki 1995 Łagów
15 Maciej Totoń 1977 Poznań
16 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
17 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
18 Lidia Przybyszewska 1980 Świebodzin
19 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
20 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
21 Elwira Galek 1988 Łagów
22 Henryk Muzyka 1958 GŁOGÓW
23 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
24 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
25 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
26 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
27 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
28 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
29 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
30 Artur Wierchowiec 1973 szprotawa
31 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
32 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
33 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
34 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
35 Kamil Hurko 1979 Torzym
36 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
37 Karol Wyrzykowski 1983 Marcinowice
38 Grzegorz Stola 1960 Szczecin
39 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
40 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
41 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
42 Jerzy Szafarczyk 1950 Sulęcin
43 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
44 Grzegorz Połczyński 1958 Poznań
45 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
46 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
47 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
48 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
49 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
50 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
51 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
52 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
53 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
54 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
55 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
56 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
57 Andzelika Urlik 1975 Rzepin SKF OMEGA RZEPIN
58 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
59 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
60 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
61 karol pietkiewicz 1966 skąpe Bez Klubu
62 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
63 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
64 jacek żytkiewicz 1968 świebodzin Świebodzin
65 Krzysztof Murdza 1980 Slubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
66 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
67 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
68 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
69 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
70 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
71 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
72 Andrzej Skorupski 1958 Kąkolewo Ciesiółka Team
73 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
74 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
75 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
76 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
77 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
78 Jan Rosiński 1999 Międzyrzecz SECO/WARWICK
79 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
80 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
81 Krzysztof Migacz 1987 Świebodzin Computec MTB Team
82 Kamil Sadowski 1982 Świebodzin Computec MTB Team
83 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
84 Kamil Wydrzycki 1976 Warszawa Computec MTB Team
85 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
86 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
87 Kazimierz Migacz 1962 Świebodzin Computec MTB Team
88 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
89 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
90 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
91 Krzysztof Tomaszewski 1976 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
92 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
93 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
94 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
95 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
96 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
97 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
98 Arek Marko 1982 Gubin TEAM Gubin
99 Jaroslaw Polanski 1970 Gubin TEAM Gubin
100 Daniel telej 1996 Gubin TEAM Gubin