Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
2 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz
3 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
4 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
5 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
6 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
7 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
8 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
9 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
10 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
11 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
12 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
13 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
14 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
15 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
16 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
17 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
18 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
19 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
20 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
21 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
22 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
23 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
24 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
25 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
26 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
27 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
28 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
29 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
30 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
31 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
32 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
33 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
34 Elwira Galek 1988 Łagów
35 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
36 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
37 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
38 Damian Ganecki 1995 Łagów
39 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
40 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
41 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
42 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
43 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
44 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
45 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
46 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
47 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
48 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
49 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
50 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
51 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
52 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
53 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
54 Kamil Hurko 1979 Torzym
55 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
56 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
57 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
58 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
59 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
60 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
61 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
62 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
63 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
64 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
65 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
66 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
67 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
68 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
69 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
70 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
71 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
72 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
73 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
74 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
75 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
76 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
77 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
78 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
79 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
80 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
81 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
82 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
83 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
84 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
85 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
86 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
87 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
88 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
89 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
90 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
91 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
92 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
93 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
94 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
95 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
96 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
97 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
98 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
99 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
100 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz