Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
301 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
302 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
303 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
304 Alicja Pintara 2007 Chojna
305 Natalia Pintara 2005 Chojna
306 Justyna Koziarska 1979 Stargard
307 Magdalena Chmura 1978 Chojna
308 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
309 Urszula Petryka 1975 Stargard
310 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
311 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
312 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
313 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
314 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
315 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
316 Józef Buchwał 2016 Chojna
317 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
318 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
319 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
320 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
321 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
322 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
323 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
324 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
325 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
326 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
327 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
328 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
329 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
330 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
331 Asia Tymczyszyn 2012 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
332 Dorota Patraszewska 1979 Świnoujscie
333 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
334 Natalia Kwarciak 1986 Stargard
335 Elżbieta Świetczak 1967 Świnoujście
336 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
337 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
338 Dorota Leonowicz 1981 Świnoujście Świnoujście
339 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
340 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście Biegacze Świnoujście
341 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
342 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
343 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
344 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
345 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
346 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
347 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
348 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
349 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
350 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
351 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście