Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
302 Teresa Domalewska 1959 Swinoujscie
303 Łukasz Demków 1982 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
304 Edyta Dacko 1980 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
305 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
306 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
307 Piotr Czernikiewicz 1967 Szczecin
308 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
309 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
310 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
311 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
312 Marta Ciesielska 1980 Jawor
313 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
314 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
315 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
316 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
317 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
318 Magdalena Chmura 1978 Chojna
319 Wioleta Chmielewska 1972 Myślibórz
320 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
321 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
322 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
323 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
324 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
325 Barbara Bycka 1962 Myslibórz Morsy Myślibórz
326 Mariusz Bycka 1961 Myslibórz Morsy Myślibórz
327 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
328 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
329 Józef Buchwał 2016 Chojna
330 Mariusz Brodowicz 1978 Uniegoszcz
331 Renata Brodowicz 1978 Lubań
332 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
333 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
334 Ewa Boroń 1969 Myślibórz
335 Adam Boroń 1963 Myślibórz
336 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
337 Magdalena Bogusławska 1960 Szczecin
338 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
339 Kordian Bicki 2009 Lubań
340 Monika Bicka 1978 Lubań
341 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
342 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
343 Elżbieta Bernacka 1972 Wschowa Morsy Wschowa
344 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
345 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
346 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
347 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
348 Halina Bączkowska 1954 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
349 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
350 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
351 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie