Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
301 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
302 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
303 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
304 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
305 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
306 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
307 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
308 Marta Ciesielska 1980 Jawor
309 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
310 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
311 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
312 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
313 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
314 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
315 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
316 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
317 Łukasz Demków 1982 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
318 Edyta Dacko 1980 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
319 Paweł Ślimak 1978 Gorzów
320 Agnieszka Ślimak 1979 Gorzów
321 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
322 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
323 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
324 Elżbieta Tur 1982 Długołęka
325 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
326 Grzegorz Smoter 1980 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
327 Justyna Smoter 1983 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
328 Joanna Szymczak-Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
329 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
330 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
331 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
332 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
333 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
334 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
335 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
336 Anna Szyntor-Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
337 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
338 cezary Magda 1966 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
339 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
340 Tomasz Wujda 1981 Dębno
341 Magdalena Chmura 1978 Chojna
342 Natalia Pintara 2005 Chojna
343 Alicja Pintara 2007 Chojna
344 Józef Buchwał 2016 Chojna
345 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
346 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
347 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
348 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
349 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
350 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
351 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna