Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
301 Marek Wąsik 1960 Wrocław
302 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
303 Franciszek Olszowy 1960 Świnoujście
304 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
305 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
306 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
307 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
308 Magdalena Bogusławska 1960 Szczecin
309 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
310 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
311 Janusz Lewandowski 1959 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
312 Bozena Knec-Kucharska 1959 Świnoujscie
313 Teresa Domalewska 1959 Swinoujscie
314 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
315 Helena Wąsik 1959 Wrocław
316 Stanisław Dziachan 1959 Szczecin
317 Hanna Polnicka 1958 Swinoujscie
318 Barbara Włosek 1958 Myślibórz Morsy Myślibórz
319 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
320 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
321 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
322 Teresa Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
323 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
324 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
325 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
326 Roman Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
327 Jerzy Staszak 1957 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
328 Anna Sawa 1956 Stargard SKM Miedwianie
329 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
330 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
331 Bożena Wierucka 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
332 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
333 Andrzej Mądrzyk 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
334 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
335 Ewa Frankel 1955 Lubań Morsy Lubań
336 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
337 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
338 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
339 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
340 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
341 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
342 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
343 Zdzisław Pieczyński 1954 Myślibórz
344 Halina Bączkowska 1954 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
345 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
346 Mirosława Romiszewska 1954 Myślibórz Morsy Myślibórz
347 Mieczysława Gawriolek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
348 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
349 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
350 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
351 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego