Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
301 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
302 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
303 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
304 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
305 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
306 Joanna Tabat 1988 Sroda wielkopolska
307 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
308 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
309 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
310 Dorota Sikorska 1989 Stargard SKM Miedwianie
311 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
312 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
313 Marta Nowak 1990 Stargard
314 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
315 Marta Wołoszyn 1990 Lubań
316 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
317 Kamil Kacperski 1990 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
318 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
319 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
320 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
321 Julia Wenta 1991 Świnoujście
322 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
323 Magdalena Kacperska 1992 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
324 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
325 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
326 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
327 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
328 Damian Lemza 1995 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
329 Emilia Kowalczuk 1996 Szczecin
330 Marcin Szeluga 1996 Poznań
331 Barbara Zujko 1998 Poznań
332 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
333 Jan Zujko 1999 Szczecin
334 Mateusz Szydlewski 1999 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
335 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
336 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
337 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
338 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
339 Natalia Pintara 2005 Chojna
340 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
341 Alicja Pintara 2007 Chojna
342 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
343 Kevin KopczyńskI 2008 Szczecin ZLS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
344 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
345 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
346 Kordian Bicki 2009 Lubań
347 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
348 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
349 Asia Tymczyszyn 2012 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
350 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
351 Józef Buchwał 2016 Chojna