Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
202 Agnieszka Kuć 1981 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
203 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
204 Jolanta Królikowska 1965 Myślibórz Morsy Myślibórz
205 Andrzej Królikowska 1963 Myślibórz Morsy Myślibórz
206 Iwona Królak 1969 Wieruszów
207 Monika Kręgiel 1984 Szczecin
208 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
209 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
210 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
211 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
212 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
213 Joanna Kozina 1968 Lubań Lubańskie Morsu
214 Sylwia Kozicka 1970 Myślibórz Morsy Myślibórz
215 Justyna Koziarska 1979 Stargard
216 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
217 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
218 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
219 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
220 Jerzy Kowalski 1976 Żagań Szczecińsko-Policki Klub
221 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
222 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
223 Tomasz Kowalewski 1980 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
224 Halina Kowalewska 1980 Świnoujscie Wyborowe morsy Porebskiego
225 Emilia Kowalczuk 1996 Szczecin
226 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
227 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
228 Kevin KopczyńskI 2008 Szczecin ZLS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
229 Magdalena Kopczyńska 1977 Szczecin
230 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
231 Bozena Knec-Kucharska 1959 Świnoujscie
232 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
233 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
234 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
235 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
236 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
237 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
238 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
239 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
240 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
241 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
242 Robert Kaliszewski 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
243 Iwona Kaliszewska 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
244 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
245 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
246 Kamil Kacperski 1990 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
247 Magdalena Kacperska 1992 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
248 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
249 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
250 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
251 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
252 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
253 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
254 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
255 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
256 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
257 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
258 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
259 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
260 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
261 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
262 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
263 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
264 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
265 Renata Idziak 1966 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
266 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
267 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
268 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
269 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
270 Anna Grzonkowska 1981 Stargard
271 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
272 Edyta Grenda 1972 Myślibórz Morsy Myślibórz
273 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
274 Lidia Gręda 1968 Lipiany
275 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
276 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
277 Joanna Górecka 1984 Lipiany Morsy lipiany
278 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
279 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
280 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
281 Inga Gałda 1978 Świnoujście
282 Mieczysława Gawriolek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
283 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
284 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
285 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
286 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
287 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
288 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
289 Ewa Frankel 1955 Lubań Morsy Lubań
290 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
291 Wioletta Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
292 Krzysztof Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
293 Beata Florczuk 1966 POLICE Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
294 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
295 Ewelina Faluta 1984 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
296 Darek Faluta 1979 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
297 Stanisław Dziachan 1959 Szczecin
298 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście Biegacze Świnoujście
299 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
300 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI