Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
202 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
203 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
204 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
205 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
206 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
207 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
208 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
209 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
210 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
211 Jarosław Ząbek 1971 Stargard SKM Miedwianie
212 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
213 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
214 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
215 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
216 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
217 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
218 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
219 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
220 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
221 Andrzej Rakowski 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
222 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
223 Sebastian Ścibiorski 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
224 Marcin Wawer 1978 Myślibórz Morsy Myślibórz
225 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
226 Wioletta Zyga 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
227 Jolanta Królikowska 1965 Myślibórz Morsy Myślibórz
228 Przemysław Kucharski 1982 Myślibórz Morsy Myślibórz
229 Andrzej Królikowska 1963 Myślibórz Morsy Myślibórz
230 Andrzej Mądrzyk 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
231 Barbara Włosek 1958 Myślibórz Morsy Myślibórz
232 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
233 Mirosława Romiszewska 1954 Myślibórz Morsy Myślibórz
234 Bożena Wierucka 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
235 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz Morsy Myślibórz
236 Edyta Grenda 1972 Myślibórz Morsy Myślibórz
237 Mariusz Bycka 1961 Myslibórz Morsy Myślibórz
238 Tamryn Szpit 1982 Myśliborz Morsy Myślibórz
239 Lila Szyłko 1962 Myślibórz Morsy Myślibórz
240 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
241 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
242 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
243 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
244 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
245 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
246 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
247 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
248 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
249 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
250 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
251 Patrycja Olesiak 1980 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
252 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
253 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
254 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
255 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
256 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
257 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
258 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
259 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
260 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
261 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
262 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
263 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
264 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
265 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
266 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
267 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
268 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
269 Monika Zygmunt 1978 Leszno YETI
270 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
271 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
272 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
273 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
274 Ewa Pieczyńska 1980 Lipiany Morsy lipiany
275 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
276 Joanna Górecka 1984 Lipiany Morsy lipiany
277 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
278 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
279 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
280 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
281 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
282 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
283 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
284 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
285 Piotr Rutyna 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
286 Ewa Rutyna 1964 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
287 Ewa Wysocka 1972 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
288 Sławomir Wysocki 1974 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
289 Janusz Lewandowski 1959 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
290 Beata Florczuk 1966 POLICE Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
291 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
292 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
293 Jerzy Kowalski 1976 Żagań Szczecińsko-Policki Klub
294 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
295 Anna Szyntor-Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
296 Robert Kaliszewski 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
297 Iwona Kaliszewska 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
298 Iwona Obirek 1973 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
299 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
300 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie