Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
102 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
103 Beata Florczuk 1966 POLICE Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
104 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
105 Elżbieta Tur 1982 Długołęka
106 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
107 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
108 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
109 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
110 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
111 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
112 Marcin Szeluga 1996 Poznań
113 Barbara Zujko 1998 Poznań
114 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
115 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
116 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
117 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
118 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
119 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
120 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
121 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
122 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
123 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
124 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
125 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
126 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
127 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
128 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
129 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
130 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
131 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
132 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
133 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
134 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
135 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
136 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
137 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
138 Inga Gałda 1978 Świnoujście
139 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
140 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
141 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
142 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
143 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
144 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
145 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
146 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
147 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
148 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
149 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
150 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
151 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
152 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
153 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
154 Jan Zujko 1999 Szczecin
155 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
156 Marta Nowak 1990 Stargard
157 Urszula Petryka 1975 Stargard
158 Justyna Koziarska 1979 Stargard
159 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
160 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
161 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
162 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
163 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
164 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
165 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
166 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
167 Magdalena Chmura 1978 Chojna
168 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
169 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
170 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
171 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
172 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
173 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
174 Józef Buchwał 2016 Chojna
175 Alicja Pintara 2007 Chojna
176 Natalia Pintara 2005 Chojna
177 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
178 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
179 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
180 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
181 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
182 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
183 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
184 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
185 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
186 Julia Wenta 1991 Świnoujście
187 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
188 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
189 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
190 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
191 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
192 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
193 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
194 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
195 Adriana Rompa 1981 Szczecin
196 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
197 Ilona Łakomy 1982 Szczecin
198 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
199 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
200 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego