Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
101 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
102 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
103 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
104 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
105 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
106 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
107 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
108 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
109 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
110 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
111 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
112 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
113 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
114 Barbara Zujko 1998 Poznań
115 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
116 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
117 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
118 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
119 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
120 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
121 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
122 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
123 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
124 Marcin Szeluga 1996 Poznań
125 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
126 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
127 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
128 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
129 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
130 Inga Gałda 1978 Świnoujście
131 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
132 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
133 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
134 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
135 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
136 Jan Zujko 1999 Szczecin
137 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
138 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
139 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
140 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
141 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
142 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
143 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
144 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
145 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
146 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
147 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
148 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
149 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
150 Beata Litwińska 1964 Szczecin
151 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
152 Józef Buchwał 2016 Chojna
153 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
154 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
155 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
156 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
157 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
158 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
159 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
160 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
161 Adriana Rompa 1981 Szczecin
162 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
163 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
164 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
165 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
166 Alicja Pintara 2007 Chojna
167 Natalia Pintara 2005 Chojna
168 Magdalena Chmura 1978 Chojna
169 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
170 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz Morsy Myślibórz
171 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
172 Marta Nowak 1990 Stargard
173 Urszula Petryka 1975 Stargard
174 Justyna Koziarska 1979 Stargard
175 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
176 Ilona Łakomy 1982 Szczecin
177 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
178 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
179 Julia Wenta 1991 Świnoujście
180 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
181 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
182 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
183 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
184 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
185 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
186 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
187 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
188 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
189 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
190 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
191 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
192 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
193 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
194 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
195 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
196 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
197 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
198 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
199 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
200 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście