Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Krzysztof Rycielski 1980 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
102 Monika Rycielska 1985 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
103 Piotr Rutyna 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
104 Ewa Rutyna 1964 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
105 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
106 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
107 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
108 Adriana Rompa 1981 Szczecin
109 Mirosława Romiszewska 1954 Myślibórz Morsy Myślibórz
110 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
111 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
112 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
113 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
114 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
115 Andrzej Rakowski 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
116 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
117 Magdalena Rajda 1986 Leszno Morsy Yeti Leszno
118 Bożena Radziwoń 1963 Nowy Kisielin
119 Wojciech Płuciennik 1969 Stargard SKM Miedwianie
120 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
121 Anna Purłan 1981 Męcinka
122 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
123 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
124 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
125 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
126 Hanna Polnicka 1958 Swinoujscie
127 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
128 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
129 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
130 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
131 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
132 Teresa Piotrowska 1978 Lipiany
133 Natalia Pintara 2005 Chojna
134 Alicja Pintara 2007 Chojna
135 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
136 Elzbieta Pietruszewska 1979 Mielęcin
137 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
138 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
139 Violetta Piętka 1970 Sława Morsy i Foczki Wschowa
140 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
141 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
142 Zdzisław Pieczyński 1954 Myślibórz
143 Ewa Pieczyńska 1980 Lipiany Morsy lipiany
144 Urszula Petryka 1975 Stargard
145 Roman Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
146 Teresa Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
147 Dorota Patraszewska 1979 Świnoujscie
148 Alicja Pasławska 1975 Nowogródek Pomorski Alicja
149 Magdalena Parka 1979 Stargard
150 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
151 Franciszek Olszowy 1960 Świnoujście
152 Patrycja Olesiak 1980 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
153 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
154 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
155 Grzegorz Obirek 1973 Szczecin
156 Iwona Obirek 1973 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
157 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
158 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
159 Marta Nowak 1990 Stargard
160 Mikołaj Nędza 1978 Leszno Morsy Yeti Leszno
161 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
162 WALDEMAR MERTUSZKA 1960 Lubań
163 Beata MERTUSZKA 1963 Lubań
164 Tomasz Małecki 1979 Maszewo
165 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
166 Danuta Marszałek 1982 Świnoujście brak klubu
167 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
168 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
169 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
170 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
171 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
172 cezary Magda 1966 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
173 Andrzej Mądrzyk 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
174 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
175 Emilia Macioszek-Sobolewska 1981 Przecław MOCZYLSKIE DIABLICE
176 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
177 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
178 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
179 Beata Litwińska 1964 Szczecin
180 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
181 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
182 Janusz Lewandowski 1959 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
183 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
184 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
185 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
186 Dorota Leonowicz 1981 Świnoujście Świnoujście
187 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
188 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
189 Damian Lemza 1995 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
190 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
191 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
192 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
193 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
194 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
195 Natalia Kwarciak 1986 Stargard
196 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
197 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
198 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
199 Przemysław Kucharski 1982 Myślibórz Morsy Myślibórz
200 Karolina Kucharska 1984 Myślibórz MORSY MY