Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
101 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
102 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
103 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
104 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
105 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
106 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
107 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
108 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
109 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
110 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
111 Danuta Marszałek 1982 Świnoujście brak klubu
112 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
113 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
114 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
115 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
116 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
117 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
118 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
119 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
120 Inga Gałda 1978 Świnoujście
121 Tomasz Kowalewski 1980 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
122 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
123 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
124 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
125 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
126 Damian Lemza 1995 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
127 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
128 Teresa Domalewska 1959 Swinoujscie
129 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
130 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
131 Halina Kowalewska 1980 Świnoujscie Wyborowe morsy Porebskiego
132 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
133 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
134 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
135 Elżbieta Świetczak 1967 Świnoujście
136 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
137 Franciszek Olszowy 1960 Świnoujście
138 Hanna Polnicka 1958 Swinoujscie
139 Julia Wenta 1991 Świnoujście
140 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
141 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
142 Bozena Knec-Kucharska 1959 Świnoujscie
143 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
144 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
145 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
146 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
147 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
148 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
149 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
150 Dorota Sikorska 1989 Stargard SKM Miedwianie
151 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
152 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
153 Anna Sawa 1956 Stargard SKM Miedwianie
154 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
155 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
156 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
157 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
158 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
159 Jowita Włodarska 1975 Stargard SKM Miedwianie
160 Łukasz Stefaniak 1987 Stargard SKM Miedwianie
161 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
162 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
163 Wojciech Płuciennik 1969 Stargard SKM Miedwianie
164 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
165 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
166 Anna Grzonkowska 1981 Stargard
167 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
168 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
169 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
170 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
171 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
172 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
173 Magdalena Parka 1979 Stargard
174 Justyna Koziarska 1979 Stargard
175 Jarosław Ząbek 1971 Stargard SKM Miedwianie
176 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
177 Urszula Petryka 1975 Stargard
178 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
179 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
180 Marta Nowak 1990 Stargard
181 Natalia Kwarciak 1986 Stargard
182 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
183 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
184 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
185 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
186 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
187 Joanna Tabat 1988 Sroda wielkopolska
188 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
189 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
190 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
191 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
192 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
193 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
194 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
195 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
196 Emilia Macioszek-Sobolewska 1981 Przecław MOCZYLSKIE DIABLICE
197 Sławomir Skubisz 1970 Przecław Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
198 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
199 Barbara Zujko 1998 Poznań
200 Marcin Szeluga 1996 Poznań