Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Mirosława Romiszewska 1954 Myślibórz Morsy Myślibórz
102 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
103 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
104 Mikołaj Nędza 1978 Leszno Morsy Yeti Leszno
105 Mieczysława Gawriolek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
106 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
107 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
108 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
109 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
110 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
111 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
112 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
113 Mateusz Szydlewski 1999 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
114 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
115 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
116 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
117 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
118 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
119 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
120 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
121 Marta Wołoszyn 1990 Lubań
122 Marta Nowak 1990 Stargard
123 Marta Ciesielska 1980 Jawor
124 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
125 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
126 Mariusz Brodowicz 1978 Uniegoszcz
127 Mariusz Zgóralski 1976 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
128 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
129 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
130 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
131 Mariusz Bycka 1961 Myslibórz Morsy Myślibórz
132 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
133 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
134 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
135 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
136 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
137 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
138 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
139 Marek Wąsik 1960 Wrocław
140 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
141 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
142 Marcin Wawer 1978 Myślibórz Morsy Myślibórz
143 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
144 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
145 Marcin Szeluga 1996 Poznań
146 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
147 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
148 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
149 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
150 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
151 Magdalena Rajda 1986 Leszno Morsy Yeti Leszno
152 Magdalena Chmura 1978 Chojna
153 Magdalena Kacperska 1992 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
154 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
155 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
156 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
157 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
158 Magdalena Bogusławska 1960 Szczecin
159 Magdalena Parka 1979 Stargard
160 Magdalena Kopczyńska 1977 Szczecin
161 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
162 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
163 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
164 Lila Szyłko 1962 Myślibórz Morsy Myślibórz
165 Lidia Gręda 1968 Lipiany
166 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
167 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
168 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
169 Krzysztof Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
170 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
171 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
172 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
173 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
174 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
175 Krzysztof Rycielski 1980 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
176 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
177 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
178 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
179 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
180 Kordian Bicki 2009 Lubań
181 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
182 Kevin KopczyńskI 2008 Szczecin ZLS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
183 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
184 Karolina Kucharska 1984 Myślibórz MORSY MY
185 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
186 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
187 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
188 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
189 Kamil Kacperski 1990 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
190 Kamil Wołoszyn 1986 Lubań
191 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
192 Justyna Zgóralska 1981 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
193 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
194 Justyna Smoter 1983 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
195 Justyna Koziarska 1979 Stargard
196 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
197 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
198 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
199 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
200 Julia Kowalska 2002 Świnoujście