Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
101 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
102 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
103 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
104 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
105 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
106 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
107 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
108 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
109 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
110 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
111 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
112 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
113 Tamryn Szpit 1982 Myśliborz Morsy Myślibórz
114 Lila Szyłko 1962 Myślibórz Morsy Myślibórz
115 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
116 Andrzej Rakowski 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
117 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
118 Sebastian Ścibiorski 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
119 Marcin Wawer 1978 Myślibórz Morsy Myślibórz
120 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
121 Wioletta Zyga 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
122 Jolanta Królikowska 1965 Myślibórz Morsy Myślibórz
123 Przemysław Kucharski 1982 Myślibórz Morsy Myślibórz
124 Andrzej Królikowska 1963 Myślibórz Morsy Myślibórz
125 Andrzej Mądrzyk 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
126 Barbara Włosek 1958 Myślibórz Morsy Myślibórz
127 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
128 Mirosława Romiszewska 1954 Myślibórz Morsy Myślibórz
129 Bożena Wierucka 1956 Myślibórz Morsy Myślibórz
130 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz Morsy Myślibórz
131 Edyta Grenda 1972 Myślibórz Morsy Myślibórz
132 Mariusz Bycka 1961 Myslibórz Morsy Myślibórz
133 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
134 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
135 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
136 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
137 Dorota Sikorska 1989 Stargard SKM Miedwianie
138 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
139 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
140 Anna Sawa 1956 Stargard SKM Miedwianie
141 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
142 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
143 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
144 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
145 Jowita Włodarska 1975 Stargard SKM Miedwianie
146 Łukasz Stefaniak 1987 Stargard SKM Miedwianie
147 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
148 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
149 Wojciech Płuciennik 1969 Stargard SKM Miedwianie
150 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
151 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
152 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
153 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
154 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
155 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
156 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
157 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
158 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
159 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
160 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
161 Jarosław Ząbek 1971 Stargard SKM Miedwianie
162 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
163 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
164 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
165 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
166 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
167 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
168 Remigiusz Szczepaniak 1980 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
169 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
170 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
171 Mieczysława Gawriolek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
172 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
173 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
174 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
175 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
176 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
177 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
178 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
179 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
180 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
181 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
182 Sławomir Skubisz 1970 Przecław Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
183 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
184 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
185 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
186 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
187 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
188 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
189 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
190 Roman Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
191 Teresa Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
192 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
193 Ewa Frankel 1955 Lubań Morsy Lubań
194 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
195 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
196 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
197 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
198 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
199 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
200 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec