Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Iwona Królak 1969 Wieruszów
102 Elżbieta Świetczak 1967 Świnoujście
103 Julia Wenta 1991 Świnoujście
104 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
105 Marta Nowak 1990 Stargard
106 Hanna Polnicka 1958 Swinoujscie
107 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
108 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
109 Franciszek Olszowy 1960 Świnoujście
110 Natalia Kwarciak 1986 Stargard
111 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
112 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
113 Adriana Rompa 1981 Szczecin
114 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
115 Piotr Czernikiewicz 1967 Szczecin
116 Anna Purłan 1981 Męcinka
117 Bozena Knec-Kucharska 1959 Świnoujscie
118 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
119 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
120 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
121 Tomasz Wujda 1981 Dębno
122 Marta Ciesielska 1980 Jawor
123 Beata MERTUSZKA 1963 Lubań
124 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
125 Danuta Marszałek 1982 Świnoujście brak klubu
126 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście Biegacze Świnoujście
127 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
128 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
129 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
130 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
131 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
132 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
133 Dorota Leonowicz 1981 Świnoujście Świnoujście
134 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
135 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
136 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
137 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
138 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
139 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
140 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
141 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
142 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
143 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
144 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
145 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
146 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
147 Agnieszka Kuć 1981 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
148 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
149 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
150 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
151 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
152 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
153 Roman Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
154 Teresa Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
155 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
156 Ewa Frankel 1955 Lubań Morsy Lubań
157 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
158 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
159 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
160 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
161 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
162 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
163 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
164 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
165 Remigiusz Szczepaniak 1980 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
166 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
167 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
168 Mieczysława Gawriolek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
169 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
170 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
171 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
172 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
173 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
174 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
175 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
176 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
177 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
178 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
179 Sławomir Skubisz 1970 Przecław Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
180 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
181 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
182 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
183 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
184 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
185 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
186 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
187 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
188 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
189 Dorota Sikorska 1989 Stargard SKM Miedwianie
190 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
191 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
192 Anna Sawa 1956 Stargard SKM Miedwianie
193 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
194 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
195 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
196 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
197 Jowita Włodarska 1975 Stargard SKM Miedwianie
198 Łukasz Stefaniak 1987 Stargard SKM Miedwianie
199 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
200 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie