Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
2 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
3 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
4 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
5 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
6 Jerzy Kotlarski 1955 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
7 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
8 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
9 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
10 Halina Rutkowska 1954 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
11 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
12 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
13 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
14 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
15 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
16 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
17 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
18 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
19 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
20 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
21 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
22 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
23 Julia Wenta 1991 Świnoujście
24 Krystyna Leszczyńska 1955 Świnoujście
25 Ilona Łakomy 1982 Szczecin
26 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
27 Justyna Koziarska 1979 Stargard
28 Urszula Petryka 1975 Stargard
29 Marta Nowak 1990 Stargard
30 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
31 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
32 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
33 Magdalena Chmura 1978 Chojna
34 Natalia Pintara 2005 Chojna
35 Alicja Pintara 2007 Chojna
36 Józef Buchwał 2016 Chojna
37 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
38 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
39 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
40 Adriana Rompa 1981 Szczecin
41 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
42 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
43 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
44 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
45 Ewa Wszęnderowska 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
46 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
47 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
48 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
49 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
50 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
51 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
52 Beata Litwińska 1964 Szczecin
53 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
54 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
55 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
56 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
57 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
58 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
59 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
60 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
61 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
62 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
63 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
64 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
65 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
66 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
67 Jan Zujko 1999 Szczecin
68 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
69 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
70 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
71 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
72 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
73 Inga Gałda 1978 Świnoujście
74 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
75 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
76 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
77 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
78 Marcin Szeluga 1996 Poznań
79 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
80 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
81 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
82 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
83 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
84 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
85 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
86 Franciszek Pietras 1960 Świnoujśie
87 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
88 Barbara Zujko 1998 Poznań
89 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
90 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
91 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
92 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
93 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
94 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
95 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
96 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
97 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
98 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
99 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
100 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy