Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
301 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
302 Remigiusz Szczepaniak 1980 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
303 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
304 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
305 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
306 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
307 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
308 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
309 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
310 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
311 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
312 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
313 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
314 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
315 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
316 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
317 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
318 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
319 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
320 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
321 Józef Buchwał 2016 Chojna
322 Justyna Koziarska 1979 Stargard
323 Urszula Petryka 1975 Stargard
324 Marta Nowak 1990 Stargard
325 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
326 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
327 Magdalena Chmura 1978 Chojna
328 Natalia Pintara 2005 Chojna
329 Alicja Pintara 2007 Chojna
330 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
331 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
332 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
333 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
334 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
335 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
336 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
337 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
338 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
339 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
340 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
341 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
342 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
343 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
344 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
345 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
346 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
347 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
348 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
349 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
350 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
351 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie