Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
201 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
202 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
203 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
204 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
205 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
206 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
207 Inga Gałda 1978 Świnoujście
208 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
209 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
210 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
211 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
212 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
213 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
214 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
215 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
216 Marcin Szeluga 1996 Poznań
217 Barbara Zujko 1998 Poznań
218 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
219 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
220 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
221 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
222 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
223 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
224 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
225 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
226 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
227 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
228 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
229 Jan Zujko 1999 Szczecin
230 Maria Ślusarz 1944 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
231 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
232 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
233 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
234 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
235 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
236 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
237 Dieter LAMBRECHT 1960 Stargard SKM Miedwianie
238 Andrzej Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
239 Marzena Wójcik 1960 Stargard SKM Miedwianie
240 Mariola Kruczek 1958 Stargard SKM Miedwianie
241 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
242 Helena Makowska 1956 Stargard SKM Miedwianie
243 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
244 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
245 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
246 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
247 Agnieszka Kuć 1981 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
248 Teresa Domalewska 1959 Swinoujscie
249 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
250 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
251 Janusz Lewandowski 1959 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
252 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
253 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
254 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
255 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
256 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
257 Ewa Rutyna 1964 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
258 Piotr Rutyna 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
259 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
260 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
261 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
262 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
263 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
264 Hanna Polnicka 1958 Swinoujscie
265 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
266 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
267 Zbigniew Trypuć 1954 Stargard SKM Miedwianie
268 Alicja Pintara 2007 Chojna
269 Natalia Pintara 2005 Chojna
270 Magdalena Chmura 1978 Chojna
271 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
272 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
273 Marta Nowak 1990 Stargard
274 Urszula Petryka 1975 Stargard
275 Justyna Koziarska 1979 Stargard
276 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
277 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
278 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
279 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
280 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
281 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
282 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
283 Józef Buchwał 2016 Chojna
284 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
285 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
286 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
287 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
288 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
289 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
290 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
291 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
292 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
293 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
294 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
295 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
296 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
297 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
298 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
299 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
300 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI