Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
2 EWA Cydzik 1955 Bezrzecze Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
3 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
4 Magdalena Chmura 1978 Chojna
5 Natalia Pintara 2005 Chojna
6 Alicja Pintara 2007 Chojna
7 Józef Buchwał 2016 Chojna
8 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
9 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
10 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
11 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
12 Tomasz Wujda 1981 Dębno
13 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
14 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
15 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
16 Anna Szyntor-Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
17 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
18 cezary Magda 1966 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
19 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
20 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
21 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
22 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
23 Grzegorz Smoter 1980 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
24 Justyna Smoter 1983 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
25 Joanna Szymczak-Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
26 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
27 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
28 Leslaw Olearnik 1955 Długołęka Morsy Lubań
29 Elżbieta Tur 1982 Długołęka
30 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
31 Teresa Potomska 1959 Goleniów Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
32 Paweł Ślimak 1978 Gorzów
33 Agnieszka Ślimak 1979 Gorzów
34 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
35 Łukasz Demków 1982 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
36 Edyta Dacko 1980 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
37 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
38 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
39 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
40 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
41 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
42 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
43 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
44 Marta Ciesielska 1980 Jawor
45 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
46 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
47 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
48 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
49 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
50 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
51 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
52 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
53 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
54 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
55 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
56 Zofia Witek 1965 Leśna
57 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
58 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
59 Wioletta Szewczyk 1978 Leśna
60 Magdalena Rajda 1986 Leszno Morsy Yeti Leszno
61 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
62 Mikołaj Nędza 1978 Leszno Morsy Yeti Leszno
63 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
64 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
65 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
66 Monika Zygmunt 1978 Leszno YETI
67 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
68 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
69 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
70 Ewa Pieczyńska 1980 Lipiany Morsy lipiany
71 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
72 Anna Ślęzak 1968 Lipiany
73 Teresa Piotrowska 1978 Lipiany
74 Joanna Górecka 1984 Lipiany Morsy lipiany
75 Lidia Gręda 1968 Lipiany
76 WALDEMAR MERTUSZKA 1960 Lubań
77 Monika Bicka 1978 Lubań
78 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
79 Kordian Bicki 2009 Lubań
80 Renata Brodowicz 1978 Lubań
81 Roman Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
82 Teresa Pawlak 1957 Lubań Morsy Lubań
83 Ewa Frankel 1955 Lubań Morsy Lubań
84 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
85 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
86 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
87 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
88 Kamil Wołoszyn 1986 Lubań
89 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
90 Marta Wołoszyn 1990 Lubań
91 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
92 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
93 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
94 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
95 Beata MERTUSZKA 1963 Lubań
96 Joanna Kozina 1968 Lubań Lubańskie Morsu
97 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
98 Anna Żak 1987 Maszewo
99 Tomasz Małecki 1979 Maszewo
100 Anna Purłan 1981 Męcinka