Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
201 Edyta Grenda 1972 Myślibórz Morsy Myślibórz
202 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
203 Elżbieta Bernacka 1972 Wschowa Morsy Wschowa
204 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
205 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
206 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
207 Wioleta Chmielewska 1972 Myślibórz
208 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
209 Aneta Szydlewska 1972 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
210 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
211 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
212 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
213 Iwona Zawada 1972 Myślibórz
214 Ewa Wysocka 1972 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
215 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
216 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
217 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
218 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
219 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
220 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
221 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
222 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
223 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
224 Jarosław Ząbek 1971 Stargard SKM Miedwianie
225 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
226 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
227 Joanna Szymczak-Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
228 Sławomir Skubisz 1970 Przecław Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
229 Violetta Piętka 1970 Sława Morsy i Foczki Wschowa
230 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
231 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
232 Sylwia Kozicka 1970 Myślibórz Morsy Myślibórz
233 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
234 Ewa Boroń 1969 Myślibórz
235 Zdzisław Szydlewski 1969 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
236 Wojciech Płuciennik 1969 Stargard SKM Miedwianie
237 Andrzej Rakowski 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
238 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
239 Iwona Królak 1969 Wieruszów
240 Wioletta Zyga 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
241 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
242 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
243 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
244 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
245 Lidia Gręda 1968 Lipiany
246 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
247 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
248 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz Morsy Myślibórz
249 Joanna Kozina 1968 Lubań Lubańskie Morsu
250 Anna Ślęzak 1968 Lipiany
251 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
252 Elżbieta Świetczak 1967 Świnoujście
253 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
254 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
255 Piotr Czernikiewicz 1967 Szczecin
256 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
257 Tomasz Żurkowski 1967 Myślibórz Morsy Myślibórz
258 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście Biegacze Świnoujście
259 cezary Magda 1966 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
260 Renata Gryglicka 1966 Smolec Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
261 Paweł Prabucki 1966 Stargard SKM Miedwianie
262 Renata Kwiatkowska 1966 Stargard SKM Miedwianie
263 Beata Florczuk 1966 POLICE Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
264 Renata Idziak 1966 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
265 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
266 Sławomir Salitra 1965 Międzywodzie Dziwnowskie Morsy
267 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
268 Zofia Witek 1965 Leśna
269 Wioletta Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
270 Maria Jandourkova 1965 Długołęka Morsy Lubań
271 Jolanta Królikowska 1965 Myślibórz Morsy Myślibórz
272 Krzysztof Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
273 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
274 Beata Litwińska 1964 Szczecin
275 ZBIGNIEW CZARKOWSKI 1964 SZCZECIN
276 Marek Kwiatkowski 1964 Stargard SKM Miedwianie
277 Anita Pietras 1964 Świnoujśie
278 Ewa Rutyna 1964 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
279 Adam Boroń 1963 Myślibórz
280 Sławomir Stadnik 1963 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
281 Zbigniew Wiszniowski 1963 Chojna Morsy Chojna
282 Beata MERTUSZKA 1963 Lubań
283 Jolanta Wolano 1963 Nowogródek Pomorski Morsy Myślibórz
284 Małgorzata Jaśkowiec 1963 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
285 Andrzej Królikowska 1963 Myślibórz Morsy Myślibórz
286 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
287 Bożena Radziwoń 1963 Nowy Kisielin
288 BEATA Siewruk 1962 MYŚLIBÓRZ Morsy Myślibórz
289 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
290 Barbara Bycka 1962 Myslibórz Morsy Myślibórz
291 Lila Szyłko 1962 Myślibórz Morsy Myślibórz
292 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
293 Mariusz Bycka 1961 Myslibórz Morsy Myślibórz
294 Piotr Rutyna 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
295 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
296 Teresa Trypuć 1961 Stargard SKM Miedwianie
297 Mirosława Wiszniowska 1961 Chojna Morsy Chojna
298 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
299 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
300 WALDEMAR MERTUSZKA 1960 Lubań