Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Tomasz Wujda 1981 Dębno
102 Sylwia Szuszkiewicz 1981 Chojna Morsy Chojna
103 Halina Kowalewska 1980 Świnoujscie Wyborowe morsy Porebskiego
104 Marta Ciesielska 1980 Jawor
105 Joanna Fryta 1980 Grzędzice SKM Miedwianie
106 Remigiusz Szczepaniak 1980 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
107 Krzysztof Rycielski 1980 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
108 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
109 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
110 Grzegorz Smoter 1980 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
111 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
112 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
113 Ewa Pieczyńska 1980 Lipiany Morsy lipiany
114 Przemysław Karwath 1980 Lubań Morsy Lubań
115 Edyta Dacko 1980 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
116 Patrycja Olesiak 1980 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
117 Tomasz Kowalewski 1980 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
118 Elzbieta Pietruszewska 1979 Mielęcin
119 Darek Faluta 1979 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
120 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
121 Tomasz Małecki 1979 Maszewo
122 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
123 Agnieszka Ślimak 1979 Gorzów
124 Dorota Patraszewska 1979 Świnoujscie
125 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
126 Grzegorz Rochna 1979 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
127 Sebastian Ścibiorski 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
128 Magdalena Parka 1979 Stargard
129 Justyna Koziarska 1979 Stargard
130 Anna Szyntor-Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
131 Mikołaj Nędza 1978 Leszno Morsy Yeti Leszno
132 Marcin Wawer 1978 Myślibórz Morsy Myślibórz
133 Monika Bicka 1978 Lubań
134 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
135 Teresa Piotrowska 1978 Lipiany
136 Magdalena Chmura 1978 Chojna
137 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
138 Renata Brodowicz 1978 Lubań
139 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
140 Paweł Ślimak 1978 Gorzów
141 Mariusz Brodowicz 1978 Uniegoszcz
142 Monika Zygmunt 1978 Leszno YETI
143 Honorata Karwath 1978 Lubań Morsy Lubań
144 Wioletta Szewczyk 1978 Leśna
145 Inga Gałda 1978 Świnoujście
146 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
147 Rafał Lipski 1977 Stargard SKM Miedwianie
148 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
149 BEATA WÓJCIK 1977 Szczecin MOCZYLSKIE DIABLICE
150 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
151 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
152 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
153 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
154 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
155 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
156 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
157 Magdalena Kopczyńska 1977 Szczecin
158 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
159 Sylwia Zelewska 1976 Sława
160 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
161 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
162 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
163 Mariusz Zgóralski 1976 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
164 Jerzy Kowalski 1976 Żagań Szczecińsko-Policki Klub
165 Robert Kaliszewski 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
166 Iwona Kaliszewska 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
167 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
168 Agnieszka Szydlewska 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
169 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
170 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
171 Jarosław Tymczyszyn 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
172 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
173 Urszula Petryka 1975 Stargard
174 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
175 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
176 Jowita Włodarska 1975 Stargard SKM Miedwianie
177 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
178 Alicja Pasławska 1975 Nowogródek Pomorski Alicja
179 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
180 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
181 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
182 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
183 Czesław Szydlewski 1975 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
184 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
185 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
186 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
187 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
188 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
189 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
190 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
191 Sławomir Wysocki 1974 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
192 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
193 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
194 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
195 Grzegorz Obirek 1973 Szczecin
196 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
197 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
198 Iwona Obirek 1973 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
199 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
200 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy