Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Józef Buchwał 2016 Chojna
2 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
3 Asia Tymczyszyn 2012 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
4 Marcelina Romaniuk 2011 Stargard SKM Miedwianie
5 Kuba Piwoński 2009 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
6 Kordian Bicki 2009 Lubań
7 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
8 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
9 Kevin KopczyńskI 2008 Szczecin ZLS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
10 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
11 Alicja Pintara 2007 Chojna
12 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
13 Natalia Pintara 2005 Chojna
14 Anastazja Maksymowicz 2004 Stargard
15 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
16 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
17 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
18 Mateusz Szydlewski 1999 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
19 Jan Zujko 1999 Szczecin
20 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
21 Barbara Zujko 1998 Poznań
22 Marcin Szeluga 1996 Poznań
23 Emilia Kowalczuk 1996 Szczecin
24 Damian Lemza 1995 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
25 Aleksandra Czop 1994 Świnoujście Klub Morsów Morświny
26 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
27 Adriana Prusak 1993 Stargard SKM Miedwianie
28 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
29 Magdalena Kacperska 1992 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
30 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
31 Julia Wenta 1991 Świnoujście
32 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
33 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
34 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
35 Kamil Kacperski 1990 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
36 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
37 Marta Wołoszyn 1990 Lubań
38 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
39 Marta Nowak 1990 Stargard
40 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
41 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
42 Dorota Sikorska 1989 Stargard SKM Miedwianie
43 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
44 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
45 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
46 Joanna Tabat 1988 Sroda wielkopolska
47 Aneta Kistowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
48 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
49 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
50 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
51 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie
52 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
53 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
54 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
55 Grzegorz Mach 1987 Morzyczyn SKM Miedwianie
56 Anna Żak 1987 Maszewo
57 Łukasz Stefaniak 1987 Stargard SKM Miedwianie
58 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
59 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
60 Natalia Kwarciak 1986 Stargard
61 Magdalena Rajda 1986 Leszno Morsy Yeti Leszno
62 Kamil Wołoszyn 1986 Lubań
63 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
64 Magdalena Gregorek 1985 Srargard
65 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
66 Piotr Jaremczuk 1985 Chociwel
67 Monika Rycielska 1985 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
68 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
69 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
70 Ewelina Faluta 1984 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
71 Karolina Kucharska 1984 Myślibórz MORSY MY
72 Monika Kręgiel 1984 Szczecin
73 Joanna Górecka 1984 Lipiany Morsy lipiany
74 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
75 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
76 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
77 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
78 Joanna Kisicka 1983 Stargard SKM Miedwianie
79 Justyna Smoter 1983 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
80 Danuta Marszałek 1982 Świnoujście brak klubu
81 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
82 Elżbieta Tur 1982 Długołęka
83 Przemysław Kucharski 1982 Myślibórz Morsy Myślibórz
84 Tamryn Szpit 1982 Myśliborz Morsy Myślibórz
85 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
86 Ilona Łakomy 1982 Szczecin
87 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
88 Łukasz Demków 1982 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
89 Justyna Zgóralska 1981 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
90 Anna Purłan 1981 Męcinka
91 Emilia Macioszek-Sobolewska 1981 Przecław MOCZYLSKIE DIABLICE
92 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
93 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
94 Adriana Rompa 1981 Szczecin
95 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
96 Anna Grzonkowska 1981 Stargard
97 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
98 Dorota Leonowicz 1981 Świnoujście Świnoujście
99 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
100 Agnieszka Kuć 1981 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ