Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Ewa Wojcieszuk 1967 Stargard SKM Miedwianie
102 Anna Ślęzak 1968 Lipiany
103 Joanna Kozina 1968 Lubań Lubańskie Morsu
104 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz Morsy Myślibórz
105 Elżbieta Zielińska 1968 Stargard SKM Miedwianie
106 Sławomir Leonow 1968 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
107 Lidia Gręda 1968 Lipiany
108 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
109 MARLENA JARZYŃSKA 1969 SZCZECIN Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
110 Przemyslaw Abramowski 1969 przeclaw
111 Beata Marcak 1969 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
112 Wioletta Zyga 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
113 Iwona Królak 1969 Wieruszów
114 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
115 Andrzej Rakowski 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
116 Wojciech Płuciennik 1969 Stargard SKM Miedwianie
117 Zdzisław Szydlewski 1969 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
118 Ewa Boroń 1969 Myślibórz
119 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
120 Sylwia Kozicka 1970 Myślibórz Morsy Myślibórz
121 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
122 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
123 Violetta Piętka 1970 Sława Morsy i Foczki Wschowa
124 Sławomir Skubisz 1970 Przecław Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
125 Joanna Szymczak-Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
126 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
127 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
128 Jarosław Ząbek 1971 Stargard SKM Miedwianie
129 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
130 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
131 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
132 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
133 Krzysztof Zygadlo 1971 Zerniki Wroclawskie Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
134 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
135 Kajetan Kuszko 1971 Myślibórz Morsy Myślibórz
136 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
137 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
138 Ewa Wysocka 1972 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
139 Iwona Zawada 1972 Myślibórz
140 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
141 Małgorzata Nurek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
142 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
143 Aneta Szydlewska 1972 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
144 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
145 Wioleta Chmielewska 1972 Myślibórz
146 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
147 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
148 Edyta Ząbek 1972 Stargard SKM Miedwianie
149 Elżbieta Bernacka 1972 Wschowa Morsy Wschowa
150 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
151 Edyta Grenda 1972 Myślibórz Morsy Myślibórz
152 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
153 Robert Łacinowski 1973 Długołęka Morsy Lubań
154 Iwona Obirek 1973 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
155 Sławomir Sobczak 1973 Uniegoszcz Morsy Lubań
156 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
157 Grzegorz Obirek 1973 Szczecin
158 Paweł Ciechoński 1974 Zgorzelec Morsy Lubań
159 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
160 Dariusz Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
161 Sławomir Wysocki 1974 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
162 Bernadetta Romaniuk 1974 Stargard SKM Miedwianie
163 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
164 Barbara Chrzanowska 1975 Świnoujście
165 Matylda Jałowiec Wańkowicz 1975 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
166 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
167 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
168 Marcin Abramczyk 1975 Grzędzice SKM Miedwianie
169 Czesław Szydlewski 1975 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
170 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
171 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
172 Krzysztof Białecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
173 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
174 Alicja Pasławska 1975 Nowogródek Pomorski Alicja
175 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
176 Jowita Włodarska 1975 Stargard SKM Miedwianie
177 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
178 Krzysztof Szuszkiewicz 1975 Chojna Morsy Chojna
179 Urszula Petryka 1975 Stargard
180 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
181 Jarosław Tymczyszyn 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
182 Jan Zienkiewicz 1976 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
183 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
184 Agnieszka Szydlewska 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
185 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
186 Iwona Kaliszewska 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
187 Robert Kaliszewski 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
188 Jerzy Kowalski 1976 Żagań Szczecińsko-Policki Klub
189 Mariusz Zgóralski 1976 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
190 Piotr Olesiak 1976 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
191 Krystian Popiołek 1976 Świnoujście
192 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
193 Sylwia Zelewska 1976 Sława
194 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
195 Magdalena Kopczyńska 1977 Szczecin
196 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
197 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
198 Agnieszka Galej 1977 Świnoujście Klub Morsów Morświny
199 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
200 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany