Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
201 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski Team Jaśkowiec
202 Damian Cerkanowicz 1976 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
203 Łukasz Bakalarz 1992 Siekierczyn TRI TEAM LUBAŃ
204 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
205 Jarosław Kuć 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
206 Agnieszka Kuć 1981 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
207 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
208 Joanna Stepokura 1983 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
209 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
210 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
211 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
212 Mateusz Suszek 1988 Legnica Legnickie Morsy
213 Zygmunt Gaweł 1957 Legnica Legnickie Morsy
214 Mariusz Madej 1973 Kunice Legnickie Morsy
215 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
216 Dorota Leonowicz 1981 Świnoujście Świnoujście
217 Julia Leonowicz 2009 Świnoujście Świnoujście
218 Wieslaw Galej 1990 Świnoujście Świnoujście
219 Karolina Pytlos 1993 Świnoujście Świnoujście
220 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny
221 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście Biegacze Świnoujście
222 Przemysław Szymański 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
223 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
224 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
225 Joanna Zdroik 1967 Świnoujście Biegacze Świnoujście
226 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
227 Danuta Marszałek 1982 Świnoujście brak klubu
228 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
229 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
230 Monika Bicka 1978 Lubań
231 WALDEMAR MERTUSZKA 1960 Lubań
232 Paweł Ślimak 1978 Gorzów
233 Beata Litwińska 1964 Szczecin
234 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
235 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
236 Magdalena Chmura 1978 Chojna
237 Dorota Patraszewska 1979 Świnoujscie
238 Kordian Bicki 2009 Lubań
239 Agnieszka Ślimak 1979 Gorzów
240 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
241 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
242 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
243 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
244 Natalia Pintara 2005 Chojna
245 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
246 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
247 Mariusz Brodowicz 1978 Uniegoszcz
248 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
249 Monika Kręgiel 1984 Szczecin
250 Jan Zujko 1999 Szczecin
251 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
252 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
253 Alicja Pintara 2007 Chojna
254 Renata Brodowicz 1978 Lubań
255 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
256 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
257 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
258 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
259 Józef Buchwał 2016 Chojna
260 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
261 Wioletta Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
262 Ewa Boroń 1969 Myślibórz
263 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
264 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
265 Zofia Witek 1965 Leśna
266 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
267 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
268 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
269 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
270 Krzysztof Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
271 Adam Boroń 1963 Myślibórz
272 Magdalena Bogusławska 1960 Szczecin
273 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
274 Barbara Zujko 1998 Poznań
275 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
276 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
277 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
278 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
279 Bożena Radziwoń 1963 Nowy Kisielin
280 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
281 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
282 Anna Żak 1987 Maszewo
283 Marcin Szeluga 1996 Poznań
284 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
285 Elzbieta Pietruszewska 1979 Mielęcin
286 Anna Grzonkowska 1981 Stargard
287 Zdzisław Pieczyński 1954 Myślibórz
288 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
289 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
290 Joanna Tabat 1988 Sroda wielkopolska
291 Tomasz Małecki 1979 Maszewo
292 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
293 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
294 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
295 Stanisław Dziachan 1959 Szczecin
296 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
297 Grzegorz Obirek 1973 Szczecin
298 Wioletta Szewczyk 1978 Leśna
299 Inga Gałda 1978 Świnoujście
300 Julia Kowalska 2002 Świnoujście