Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Joanna Kozina 1968 Lubań Lubańskie Morsu
2 Slawomir Lupa 1975 Świnoujście Morsy Świnoujście
3 Alicja Pasławska 1975 Nowogródek Pomorski Alicja
4 Łukasz Demków 1982 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
5 Edyta Dacko 1980 Gorzów Wielkopolski Helskie Morsy Cold Water
6 Grzegorz Smoter 1980 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
7 Justyna Smoter 1983 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
8 Sławomir Salitra 1965 Międzywodzie Dziwnowskie Morsy
9 Joanna Szymczak-Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
10 Sylwester Barszcz 1970 Dziwnów Dziwnowskie Morsy
11 Elżbieta Bernacka 1972 Wschowa Morsy Wschowa
12 Renata Idziak 1966 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
13 Monika Rycielska 1985 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
14 Jarosław Tymczyszyn 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
15 Halina Bączkowska 1954 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
16 Asia Tymczyszyn 2012 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
17 Zdzisław Szydlewski 1969 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
18 Aneta Szydlewska 1972 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
19 Violetta Piętka 1970 Sława Morsy i Foczki Wschowa
20 Justyna Zgóralska 1981 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
21 Mariusz Zgóralski 1976 Szlichtyngowa Morsy i Foczki Wschowa
22 Ewelina Faluta 1984 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
23 Darek Faluta 1979 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
24 Czesław Szydlewski 1975 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
25 Agnieszka Szydlewska 1976 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
26 Mateusz Szydlewski 1999 Wschowa Morsy i Foczki Wschowa
27 Krzysztof Rycielski 1980 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
28 Jerzy Staszak 1957 Olbrachcice Morsy i Foczki Wschowa
29 Tomasz Kowalewski 1980 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
30 Damian Lemza 1995 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
31 Halina Kowalewska 1980 Świnoujscie Wyborowe morsy Porebskiego
32 Justyna Lemza 1989 Świnoujście Wyborowe morsy Porebskiego
33 Mikołaj Nędza 1978 Leszno Morsy Yeti Leszno
34 Magdalena Rajda 1986 Leszno Morsy Yeti Leszno
35 Katarzyna Hellak 1972 Drawsko Klub Morsów Drawsko
36 Jarosław Hellak 1972 Drawsko Klub Morsa Drawsko
37 Karolina Kucharska 1984 Myślibórz MORSY MY
38 Sylwia Kozicka 1970 Myślibórz Morsy Myślibórz
39 Jolanta Wolano 1963 Nowogródek Pomorski Morsy Myślibórz
40 BEATA Siewruk 1962 MYŚLIBÓRZ Morsy Myślibórz
41 Barbara Bycka 1962 Myslibórz Morsy Myślibórz
42 Tomasz Żurkowski 1967 Myślibórz Morsy Myślibórz
43 Emilia Macioszek-Sobolewska 1981 Przecław MOCZYLSKIE DIABLICE
44 BEATA WÓJCIK 1977 Szczecin MOCZYLSKIE DIABLICE
45 Magdalena Kacperska 1992 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
46 Kamil Kacperski 1990 Sławoszewo LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
47 Kevin KopczyńskI 2008 Szczecin ZLS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
48 Marzena KLUSEK 1965 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
49 Grzegorz KLUSEK 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
50 Oskar Ignacenko 2005 Dobra Szczecińska LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
51 cezary Magda 1966 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
52 Ewa Krawiec 1970 Dobra LZS DOBRA / Klub Morsów DOBRAwianie
53 Piotr Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
54 Anna Szyntor-Bykowski 1979 Dobra Klub Morsów Dobrawianie
55 Robert Kaliszewski 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
56 Iwona Kaliszewska 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
57 Iwona Obirek 1973 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
58 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin Klub Morsów Dobrawianie
59 Marta Tworek 1990 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub
60 Jerzy Kowalski 1976 Żagań Szczecińsko-Policki Klub
61 Piotr Rutyna 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
62 Ewa Rutyna 1964 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
63 Ewa Wysocka 1972 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
64 Sławomir Wysocki 1974 Mierzyn Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
65 Janusz Lewandowski 1959 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
66 Beata Florczuk 1966 POLICE Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
67 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub “MORSY” im. Zbyszka Ulatowskiego
68 Natalia Glondys 1990 Zgorzelec TriTeam Lubań
69 Anna Marciniak 1975 Stargard Zumba Team
70 Tomasz Stepokura 1980 Lubań TriTeam
71 Sławek Górski 1968 Luban Tri Team
72 Magdalena Surowiec 1967 Szczecin Morsy police szczecin
73 Wojciech Kozina 1956 Lubań Lubańskie Morsy
74 Krystyna Suszyńska 1955 Lubań Lubańskie Morsy
75 Ewa Pieczyńska 1980 Lipiany Morsy lipiany
76 Stefania Hrusciel 1975 Pyrzyce Morsy lipiany
77 Joanna Górecka 1984 Lipiany Morsy lipiany
78 Romualda Pietruszkiewicz 1969 Lipiany Morsy lipiany
79 Jurek Szczepański 1955 Świnoujście Perły Bałtyku
80 Grazyna Piłat 1957 Świnoujście Perły Bałtyku
81 Przemyslaw Kozanecki 1961 Leszno YETI
82 Irena Kozanecka 1963 Leszno YETI
83 Maciej Drgas 1972 Śmigiel YETI
84 Sylwia Drgas 1973 Śmigiel YETI
85 Krzysztof Zygmunt 1977 Leszno YETI
86 Monika Zygmunt 1978 Leszno YETI
87 Michał Zygmunt 2007 Leszno YETI
88 Maksymilian Zygmunt 2009 Leszno YETI
89 Anna Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
90 Piotr Kudaś 1990 Świnoujście Kudi Team
91 Ewa Kapera 1986 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
92 Dymitr Bondarenko 1978 Wrocław Klub to Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
93 Mirela Krauze 1967 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
94 Marta Relikowska 1974 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
95 Małgorzata Górska 1989 Oława Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
96 Agnieszka Mielniczuk 1978 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
97 Sławomir Tarnacki 1970 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
98 Patrycja Czerniawska 1976 Psary Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
99 Patrycja Olesiak 1980 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
100 Karol Osowiecki 1988 Wrocław Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy