Lista startowa - VII Inwazja Morsujących Mikołajów

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 SYLWIA LESIŃSKA 1962 SZCZECIN
2 Marzena Cieślik 1981 Swinoujscie
3 Monika Bicka 1978 Lubań
4 WALDEMAR MERTUSZKA 1960 Lubań
5 Paweł Ślimak 1978 Gorzów
6 Beata Litwińska 1964 Szczecin
7 Joanna Polakowska 1976 Świnoujście
8 Mariola Jabłońska 1957 Świnoujście
9 Magdalena Chmura 1978 Chojna
10 Dorota Patraszewska 1979 Świnoujscie
11 Kordian Bicki 2009 Lubań
12 Agnieszka Ślimak 1979 Gorzów
13 Dariusz Giermakowski 1958 Kościno
14 Emilia Taraszkiewicz-Michalska 1982 Szczecin
15 Hanna Marcinkowska 1975 Świnoujście
16 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
17 Natalia Pintara 2005 Chojna
18 Magdalena Bulawa 1985 Świnoujscie
19 KAMILLA KIKMUNTER-BINEK 1971 Szczecin
20 Mariusz Brodowicz 1978 Uniegoszcz
21 Bartłomiej Bździel 1989 Krzyż Wielkopolski
22 Monika Kręgiel 1984 Szczecin
23 Jan Zujko 1999 Szczecin
24 Ahnieszka Rudzińska-Leśna 1982 Świnoujście
25 Ewa Kolczyńska 1961 Świnoujście
26 Alicja Pintara 2007 Chojna
27 Renata Brodowicz 1978 Lubań
28 Marzena Bździel 1991 Krzyż Wielkopolski
29 Nikol Maciejewska 1998 Gryfino
30 Arkadiusz Leśny 1977 Świnoujście
31 Anna Piekarek 1977 Zgorzelec
32 Józef Buchwał 2016 Chojna
33 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna
34 Wioletta Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
35 Ewa Boroń 1969 Myślibórz
36 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
37 Renata Janiszewska 1971 Międzywodzie
38 Zofia Witek 1965 Leśna
39 Wanda Ginter 1956 Świnoujście
40 Marlena Żyłowska 1992 Świnoujście
41 Marcin Plikus 1977 Gorzow wlkp
42 Jacek Ciepiela 1971 Leśna
43 Krzysztof Frąckowiak 1965 Uniegoszcz
44 Adam Boroń 1963 Myślibórz
45 Magdalena Bogusławska 1960 Szczecin
46 Magdalena Nowosielska 1983 Leśna
47 Barbara Zujko 1998 Poznań
48 Anna Gajewska 1986 Witaszyce
49 Daria Plikus 2003 Gorzow wlkp
50 Oliwier Krakówka 2004 A1Leśna
51 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 Kozielice
52 Bożena Radziwoń 1963 Nowy Kisielin
53 Marcin Woźniak 1983 Świnoujście
54 Monika Hołyk 1971 Kiełczów
55 Anna Żak 1987 Maszewo
56 Marcin Szeluga 1996 Poznań
57 Grzegorz Gajewski 1985 Witaszyce
58 Elzbieta Pietruszewska 1979 Mielęcin
59 Anna Grzonkowska 1981 Stargard
60 Zdzisław Pieczyński 1954 Myślibórz
61 Krzysztof Pieczyński 1981 Lipiany
62 Justyna Schiwon 1975 Świnoujście
63 Joanna Tabat 1988 Sroda wielkopolska
64 Tomasz Małecki 1979 Maszewo
65 Tomasz Kowalski 1975 Świnoujście
66 Ryszard Bothur 1987 Jarocin
67 Anita Skrzypczak 1981 Świnoujście
68 Stanisław Dziachan 1959 Szczecin
69 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
70 Grzegorz Obirek 1973 Szczecin
71 Wioletta Szewczyk 1978 Leśna
72 Inga Gałda 1978 Świnoujście
73 Julia Kowalska 2002 Świnoujście
74 Gabriela Bothur 2014 Jarocin
75 Marzena Wrońska 1975 Witkowo Drugie
76 Elżbieta Tur 1982 Długołęka
77 Adrian Ignacenko 1990 Dobra
78 Anna Ślęzak 1968 Lipiany
79 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście
80 Aneta Kamin 1981 Świnoujście
81 Emilia Kowalczuk 1996 Szczecin
82 Kamil Wołoszyn 1986 Lubań
83 Teresa Piotrowska 1978 Lipiany
84 Sylwia Zelewska 1976 Sława
85 Marek Wąsik 1960 Wrocław
86 Sebastian Jasiński 1977 Świnoujście
87 Marcin Ruciński 1981 Świnoujście
88 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście
89 Justyna Koziarska 1979 Stargard
90 Teresa Domalewska 1959 Swinoujscie
91 Marta Wołoszyn 1990 Lubań
92 Iwona Zawada 1972 Myślibórz
93 Magdalena Parka 1979 Stargard
94 Helena Wąsik 1959 Wrocław
95 Patryk Wenta 1988 Świnoujście
96 Ilona Łakomy 1982 Szczecin
97 Urszula Petryka 1975 Stargard
98 Magdalena Kopczyńska 1977 Szczecin
99 Wioleta Chmielewska 1972 Myślibórz
100 Lidia Gręda 1968 Lipiany