Lista startowa opłaceni - I Bieg i Marsz Mikołajkowy - rywalizacja 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Tomek Biega Grudziądz Tak
2 Joanna Bartnik 1982 Świecie ACHI I GOCHI Tak
3 Robert Borek 1975 Świecie The Runners Świecie Tak
4 Bogumiła Bracichowicz 1964 Świecie The Runners Świecie Tak
5 Teresa Chabros 1961 Świecie Tak
6 Michał Chabros 1987 Świecie brak Tak
7 Anna Chabros 1987 Świecie Tak
8 Kinga Chabros - Aleksander 1985 Inowrocław Tak
9 Beata Chudecka 1979 Gródek Diabelskie pioruny Tak
10 Robert Chudecki 1976 Gródek Diabelskie pioruny Tak
11 Anna Dembińska 1982 Świecie #czasem#se#biegam# Tak
12 Agnieszka Dobrowolska 1979 Świecie Herobox Nie
13 Sebastian Drosdowski 1975 Świecie Tak
14 Piotr Dyjach 1990 Świecie Schumacher Team Bydgoszcz Tak
15 MACIEJ DZIENNIK 1979 ŚWIECIE The Runners Świecie Tak
16 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Tak
17 Krzysztof Gołębiewski 1989 Bydgoszcz JUST 5 Tak
18 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz Tak
19 Patryk Grajewski 1983 Świecie The Runners Świecie Tak
20 Krzysztof Gładysz 1975 Świecie Gładziorki Nie
21 Anna Helwig 1975 LASKOWICE POM Tak
22 Dagmara Jagła 1989 Osie MCŚ TEAM Tak
23 Agnieszka Janczewska 1979 Bydgoszcz Tak
24 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz Tak
25 Dawid Janus 1987 Świecie The Runners Świecie Tak
26 Małgorzata Jarząbska 1981 Świecie Tak
27 Grzegorz Jeżowski 1974 Grudziądz Tak
28 Marek Karwasz 1969 Osie OSP Tak
29 Tadeusz Kątowski 1967 Świecie Tak
30 Ewa Kawucha 1977 Świecie #czasem#se#biegam# Tak
31 Rafał Kęska 1992 Świecie Nadleśnictwo Dąbrowa Tak
32 Mariusz Klajbor 1978 Jezewo Terenowy Nie
33 Krzysztof Kmieciak 1983 Krąplewice MCŚTeam Tak
34 Michał Konieczka 1986 Osie OSP Osie Tak
35 Wojciech Krześniak 1983 Gródek Diabelskie pioruny Tak
36 Roman Krześniak 1988 Świecie BHP Complex Świecie Nie
37 Andrzej Kwiecień 1961 Świecie Biegam dla medali Tak
38 Paweł Kwiecień 1989 Świecie Biegam dla medali Tak
39 Dariusz Leba 1975 Unisław Tak
40 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Tak
41 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo Tak
42 Mateusz Ligmanowski 1991 Świecie KP PSP ŚWIECIE Tak
43 Magdalena Lipniewska 1991 Chełmno Nie
44 Kasia Manikowska 1983 Świecie Tak
45 Barbara Medeńska 1976 Gostycyn Tak
46 Anna Miler 1979 Grupa Nie
47 Gabriela Morczyńska 1958 Grupa Tak
48 Cezary Muszczyński 1990 Świecie BHP Complex Świecie Tak
49 Izabela Muszyńska 1963 Bukowiec - Tak
50 Tomasz Netzelmann 1975 Świecie MCŚTeam Tak
51 Agnieszka Nikołajczyk 1980 Świecie Tak
52 Tatiana Nowicka 1974 Świecie Nie
53 Miłosz Oczkoś 2001 Chełmno MLKS Nadwiślanin Chełmno Tak
54 Błażej Osicki 1983 Osie Tak
55 Krzysztof Pacuszka 1976 Toruń Łubudubu Tak
56 Mateusz Pazdro 1999 Świecie Street Workout Świecie Tak
57 GRZEGORZ PĘK 1973 GRUPA Tak
58 Joanna Peplińska 1979 Świecie #czasem#se#biegam# Nie
59 Justyna Piotrowska 1981 Jeżewo Positve Freaks Team Tak
60 Gosia Piotrowska 1982 Świecie ACHI&GOCHI Tak
61 Sławomir Podlejski 1967 Swiecie Tak
62 Artur Poraj 1982 Świecie Tak
63 Karol Posadzy 1973 Gniewkowo Tak
64 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Tak
65 MAŁGORZATA RATKOWSKA 1978 ŚWIECIE The Runners Świecie Nie
66 Maria Ronowska 1960 ŚWIECIE Tak
67 Piotr Rubaj 1983 Świecie Świecie Tak
68 Sylwia Rutkowska 1980 Grudziądz Nie
69 Marcin Schröder 1978 Świecie MTB Eldar Świecie Nie
70 IZABELA SPASIŃSKA 1975 Świecie MCŚ TEAM Tak
71 Waldemar Sprada 1974 Osie OSP Osie Nie
72 Lukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz Tak
73 Marek Stucki 1995 Sulnowo Tak
74 Magdalena Stykała 1976 Bukowiec Tak
75 Adrianna Stykała 1999 Bukowiec #Wkurw_Team Tak
76 Małgorzata Świstowska 1972 Grupa Tak
77 Katarzyna Świstowska 2000 Grupa ZST w Grudziądzu Tak
78 SZYMON SZAR 1979 Grudziądz GKM GRUDZĄDZ Tak
79 Stanisław Szarmach 1952 Gródek Diabelskie pioruny Nie
80 Kacper Szarmach 1989 Gródek Diabelskie pioruny Nie
81 Szymon Szaro 1979 Grudziądz GKM GRUDZIĄDZ Tak
82 Grzegorz Szewczykowski 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Tak
83 Jolanta Sztejka 1978 Bydgoszcz PGB sportowa paczka Tak
84 Damian Sztejka 1976 Bydgoszcz Tak
85 Tomasz Szulc 1970 Świecie Tak
86 Waldemar Szwarc 1977 Lniano Tak
87 Monika Słomska 1981 Świecie brak klubu Nie
88 Anna Słomska 1976 Święcie Wiąg Tak
89 Mikołaj Topór 2001 Świecie Street Workout Świecie Nie
90 tomasz walczak 1977 Świecie Tak
91 Joanna Walczak 1979 Świecie Tak
92 Magdalena Wenerska 1977 Świecie Diabelskie pioruny Tak
93 mariusz wesiora 1969 drzycim Tak
94 Karolina Wiśniewska 1987 Swiecie #czasem#se#biegam# Nie
95 Sławomir Witkowski 1971 Świecie The Runners Świecie Tak
96 Malgorzata Witt 1978 Świecie Tak
97 Marcin Wojtczak 1982 Drzycim Wawelek Run Tak
98 beata zaborowska 1970 drzycim Diabelskie pioruny Tak
99 Alina Zalewska 1977 Sierosław Diabelskie pioruny Tak
100 Kamil Zasadowski 1986 Grudziądz Nadleśnictwo Dąbrowa Tak