Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 11km rolkarze fitness

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bartek Łukawski 1988 Kraków KRK
2 Katarzyna Łaz 1970 Bydgoszcz
3 Beata Woźnicka 1979 Warszawa
4 Paulina Wolff 1999 Gdańsk
5 Daria Witkowska 2000 Junoszyno
6 Tomasz Wiśniewski 1980 Franciszków
7 Joanna Wiśniewska 1995 Poznań
8 Dominika Waś 1985 Elbląg
9 Sebastian Walentynowicz 1982 Dzialdowo
10 Małgorzata Szeligowska 1967 Giżycko
11 Beata Świsłocka 1973 Białystok Black & Yellow Skating
12 Iwona Sieradz 1983 Legionowo -
13 Kinga Ściurka 1998 Piwniczna-Zdrój
14 Patrycja Roszkowska 1999 Białystok
15 Katarzyna Rachwał 1992 Warszawa
16 Małgorzata Prorok 1981 Piaseczno
17 Agnieszka Piątkowska 1985 Mysłowice
18 Milan Palenik 1980 Szczytno
19 Emilia Orzechowska 1989 Białystok Black & Yellow Skating
20 Marta Olechno 1978 Białystok Black & Yellow Skating
21 Magdalena Nycz 1990 Warszawa
22 Natalia Modzelewska 1979 Białystok Black & Yellow Skating
23 BARBARA MARCINIAK 1971 GDYNIA Akademia Rolokowa Gdynia
24 Shavit Liora 2007 Kijev SAM Roller Club
25 Natalia Kruk 1992 Białystok Black & Yellow Skating
26 Ksenia Kowalska-Kurek 1985 Elbląg
27 Agnieszka Kowalczyk 1991 Legionowo
28 Marta Korpacz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
29 Izabela Klimuk 1983 Białystok
30 Krystian Jankiewicz 1995 Ostróda
31 Marharyta HOROVA 2007 Kijev SAM Roller Club
32 Marta Harasim 2007 Warszawa
33 Przemysław Harasim 1981 Warszawa
34 Aleksandra Gruszka 1979 Warszawa
35 Aleksandra Gajlewicz 1994 Grzybowo
36 Dorota Dzięgielewska 1979 Zielonka
37 Edyta Drozdowska 1978 Białystok Black & Yellow Skating
38 Katarzyna Daniłowska 1984 Dobrzyniewo Duże Black & Yellow Skating
39 Irena Czajka 2004 Pisz
40 Kamila Bilska 1993 Warszawap
41 Joanna Biegańska 1982 Białystok Black & Yellow Skating
42 Joanna Andryszewska 1989 Białystok Black & Yellow Skating