Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 11km rolkarze fitness

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Agnieszka Piątkowska 1985 Mysłowice
2 Agnieszka Kowalczyk 1991 Legionowo
3 Aleksandra Gruszka 1979 Warszawa
4 Aleksandra Gajlewicz 1994 Grzybowo
5 BARBARA MARCINIAK 1971 GDYNIA Akademia Rolokowa Gdynia
6 Bartek Łukawski 1988 Kraków KRK
7 Beata Woźnicka 1979 Warszawa
8 Beata Świsłocka 1973 Białystok Black & Yellow Skating
9 Daria Witkowska 2000 Junoszyno
10 Dominika Waś 1985 Elbląg
11 Dorota Dzięgielewska 1979 Zielonka
12 Edyta Drozdowska 1978 Białystok Black & Yellow Skating
13 Emilia Orzechowska 1989 Białystok Black & Yellow Skating
14 Irena Czajka 2004 Pisz
15 Iwona Sieradz 1983 Legionowo -
16 Izabela Klimuk 1983 Białystok
17 Joanna Andryszewska 1989 Białystok Black & Yellow Skating
18 Joanna Biegańska 1982 Białystok Black & Yellow Skating
19 Joanna Wiśniewska 1995 Poznań
20 Kamila Bilska 1993 Warszawap
21 Katarzyna Łaz 1970 Bydgoszcz
22 Katarzyna Rachwał 1992 Warszawa
23 Katarzyna Daniłowska 1984 Dobrzyniewo Duże Black & Yellow Skating
24 Kinga Ściurka 1998 Piwniczna-Zdrój
25 Krystian Jankiewicz 1995 Ostróda
26 Ksenia Kowalska-Kurek 1985 Elbląg
27 Magdalena Nycz 1990 Warszawa
28 Marharyta HOROVA 2007 Kijev SAM Roller Club
29 Marta Olechno 1978 Białystok Black & Yellow Skating
30 Marta Harasim 2007 Warszawa
31 Marta Korpacz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
32 Małgorzata Szeligowska 1967 Giżycko
33 Małgorzata Prorok 1981 Piaseczno
34 Milan Palenik 1980 Szczytno
35 Natalia Modzelewska 1979 Białystok Black & Yellow Skating
36 Natalia Kruk 1992 Białystok Black & Yellow Skating
37 Patrycja Roszkowska 1999 Białystok
38 Paulina Wolff 1999 Gdańsk
39 Przemysław Harasim 1981 Warszawa
40 Sebastian Walentynowicz 1982 Dzialdowo
41 Shavit Liora 2007 Kijev SAM Roller Club
42 Tomasz Wiśniewski 1980 Franciszków