Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 11km rolkarze fitness

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Aleksandra Gruszka 1979 Warszawa
2 Irena Czajka 2004 Pisz
3 Magdalena Nycz 1990 Warszawa
4 Agnieszka Piątkowska 1985 Mysłowice
5 Izabela Klimuk 1983 Białystok
6 Beata Woźnicka 1979 Warszawa
7 Dominika Waś 1985 Elbląg
8 Kamila Bilska 1993 Warszawap
9 Patrycja Roszkowska 1999 Białystok
10 Katarzyna Łaz 1970 Bydgoszcz
11 Małgorzata Prorok 1981 Piaseczno
12 Kinga Ściurka 1998 Piwniczna-Zdrój
13 Aleksandra Gajlewicz 1994 Grzybowo
14 Ksenia Kowalska-Kurek 1985 Elbląg
15 Daria Witkowska 2000 Junoszyno
16 Milan Palenik 1980 Szczytno
17 Sebastian Walentynowicz 1982 Dzialdowo
18 Paulina Wolff 1999 Gdańsk
19 Krystian Jankiewicz 1995 Ostróda
20 Tomasz Wiśniewski 1980 Franciszków
21 Dorota Dzięgielewska 1979 Zielonka
22 Agnieszka Kowalczyk 1991 Legionowo
23 Marta Harasim 2007 Warszawa
24 Katarzyna Rachwał 1992 Warszawa
25 Przemysław Harasim 1981 Warszawa
26 Małgorzata Szeligowska 1967 Giżycko
27 Joanna Wiśniewska 1995 Poznań
28 Iwona Sieradz 1983 Legionowo -
29 Beata Świsłocka 1973 Białystok Black & Yellow Skating
30 Natalia Modzelewska 1979 Białystok Black & Yellow Skating
31 Edyta Drozdowska 1978 Białystok Black & Yellow Skating
32 Marta Olechno 1978 Białystok Black & Yellow Skating
33 Joanna Biegańska 1982 Białystok Black & Yellow Skating
34 Joanna Andryszewska 1989 Białystok Black & Yellow Skating
35 Marta Korpacz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
36 Emilia Orzechowska 1989 Białystok Black & Yellow Skating
37 Natalia Kruk 1992 Białystok Black & Yellow Skating
38 Katarzyna Daniłowska 1984 Dobrzyniewo Duże Black & Yellow Skating
39 Bartek Łukawski 1988 Kraków KRK
40 Marharyta HOROVA 2007 Kijev SAM Roller Club
41 Shavit Liora 2007 Kijev SAM Roller Club
42 BARBARA MARCINIAK 1971 GDYNIA Akademia Rolokowa Gdynia