Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Edmund Łapuć 1948 Białystok
2 Anna Żymańczyk 1976 Polkowice
3 Tadeusz Żymańczyk 1975 Polkowice
4 MAREK ŻOŁNOWSKI 1951 BANIOCHA Amator
5 Aleksandra Żerko 1970 Sopot
6 Marta Zborowska 1982 Polkowice
7 Jarosław Zapała 1975 Płock
8 Tomasz Zając 1973 Poznań
9 Waldemar Zadroga 1957 Pisz Na rolkach przez Mazury
10 Krzysztof Wyszyński 1974 Białystok Black & Yellow Skating
11 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
12 Marek Wojdakowski 1994 Białystok Black & Yellow Skating
13 WIKTORIA WODYCZKO 1997 CHOTOMÓW
14 Wojciech Witkowski 1961 KOZUCHOW Wrollowani Speed Team
15 Maciej Wiśniewski 1973 Warszawa
16 Karol Windorpski 1982 Gdynia
17 Kamila Wierzgacz 1972 Gdynia
18 Magdalena Wełnicka 1980 Warszawa
19 Małgorzata Wąsowicz 1984 INOWROCŁAW
20 Rafał Walczak 1979 Poznań
21 KATARZYNA URZYKOWSKA 1970 WARSZAWA
22 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki
23 Sylwia Tymińska 1995 Warszawa
24 Małgorzata Tyksińska 1983 Mielec
25 Aleksander Turczyński 1959 Białystok brak klubu
26 Michał Topka 1996 Gdańsk
27 Tomasz Tokarski 1975 Michałowo
28 Alekseieva Tetiana 1985 Kijev SAM Roller Club
29 Bożena Teleszewska 1977 Białystok Black & Yellow Skating
30 HANNA Sławińska 1968 Gdańsk
31 HUBERT SZYSZKA 1975 ŚRODA WIELKOPOLSKA Zico Racing Speed Team/SSW Malta Poznań
32 Dariusz Szymski 1970 Kraków KKSW Krak
33 Sławomir Szwajca 1976 Kraków
34 Michał Szombara 1971 Warszawa, pow. Warszawa Legia Warszawa Masters
35 Agnieszka Szczepaniak 1995 Warszawa
36 Aleksandra Szablewska 1987 Inowrocław
37 Mateusz Sylwestrzak 2007 Giżycko UKS Giżycko
38 Marta Świerzbińska 1984 Warszawa Alkorolki
39 Wojciech Stefaniak 1949 Gdynia
40 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie
41 Aneta Sroka 1983 Białystok
42 Mirosław Soczomski 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
43 Bartosz Sobczyński 1983 Tczew
44 Magdalena Simborowska 2003 Warszawa
45 Mikołaj Siebieszuk 1971 Białystok Black & Yellow Skating
46 Natalia Sekuła 1992 Białystok Black & Yellow Skating
47 Rodrigo Saudins 2007 Riga Motum
48 Daniel Sarwiński 2001 Słupsk
49 Katarzyna Sądek 1996 Poznań
50 Marta Ryckowska 1996 Gdynia
51 Natalia Rybka 1992 Zielona Góra Wrollowani Speed Team
52 Sławomir Rybaczuk 1953 Warszawa
53 Maciej Ruszczyk 1995 Warszawa
54 Andrzej Rusiecki 1976 BIAŁYSTOK Husaria Białystok
55 slawomir Rogalski 1965 Stargard amator - niezrzeszony
56 Dawid Radzewicz 1996 Rębielcz
57 Magdalena Przetakiewicz 1977 Warszawa
58 Anna Prochasek 1990 Skrbensko
59 Jacek Priebe 1967 Gniezno
60 Agnieszka Prajsnar 1972 Warszawa Speeding Turtles
61 Robert Prajsnar 1970 Warszawa Speeding Turtles
62 Paweł Prajsnar 1993 Warszawa Speeding Turtles
63 Beata Połowniak 1971 Piła
64 Małgorzata Potocka 1974 Olsztyn Oto Ja
65 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
66 Marcin Pietura 1978 Kraków / Night Runners
67 Adrian Pietrzak 1992 Grodzisk Mazowiecki UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
68 Wiesław Parzych 1971 Ruciane Nida
69 Maria Ołdakowska 1982 Lublin
70 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
71 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
72 Ryszard Niewęgłowski 1977 Gdańsk
73 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
74 Maryla Młynarczyk 1994 Białystok Black & Yellow Skating
75 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
76 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
77 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
78 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo
79 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia Prolube Masters
80 Szymon Mazur 2006 Gdańsk
81 Dorota Matejek 1991 Elbląg
82 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
83 Natalia Marut 2003 Swarzędz
84 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
85 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
86 Adrianna Makowska 1993 Brześć Kujawski Passion for Blading
87 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
88 Adam Leończuk 1965 Białystok
89 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
90 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
91 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
92 Marta Lejstrauta 2007 Riga BJC LAIMITE
93 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
94 Marek Kwit 1971 Białystok
95 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
96 Ilona Kulikowska 1991 Gdańsk Fizjorole
97 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
98 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
99 Adam Kozłowski 1991 Białystok Black & Yellow Skating
100 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki MAPEI