Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Karlis Lejstrauts 2007 Riga BJC LAIMITE
2 Grzegorz Adamczyk 1993 Kraków KKSW Krak
3 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
4 Wojciech Babicz 1985 Warszawa
5 Daria Barcz 1991 Józefów Alkorolki
6 Jakub Bartosiewicz 1984 Gdynia Kopytka niosą mnie
7 Paweł Bieliński 1997 Warszawa
8 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
9 Weronika Bindek 2005 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
10 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
11 Slawomir Blazejczyk 1950 Olsztyn Slawek B
12 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA
13 Izabela Borowik 1999 Mońki Black & Yellow Skating
14 Julia Borysewicz 1991 Białystok Black & Yellow Skating
15 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
16 Klaudia Buczek 2000 Kobyłka
17 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
18 Jakub Budner 1995 Poznań
19 Wioletta Bulanda 1981 Gliwice
20 Mariusz Burzyński 1977 Wasilków BSR
21 Joanna Błońska 1970 Warszawa
22 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
23 Sławomir Chojecki 1954 Warszawa
24 Katarzyna Chojka 1982 Warszawa
25 Agata Chopiorska 1993 Katowice
26 Tomasz Cios 1984 Warszawa
27 Jarosław Cudek 1965 Krypno
28 Monika Czarnecka-Pawelec 1978 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
29 Igor Czerkawski 1989 Toruń ADK- AUTO
30 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
31 Paula Doskowska 2007 Sanok UKS Sprint Sanok
32 Martyna Drużkowska 1987 Wroclaw Pingwiny z Patoskateparku
33 Aleksandra Drzymała-Góźdź 1994 Warszawa WMKS Olsztyn
34 Paulina Duszak 1990 Gdańsk Fizjorole
35 Tomasz Dziedzicki 1982 Jasło
36 Paulina Elszkowska 1991 Toruń
37 Marcin Elszkowski 1981 Toruń
38 Łukasz Engelberg 1984 Gdańsk Invicta Power Team
39 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
40 MONIKA GAGAN 1989 BIAŁYSTOK #PLUMTEAM / Black&Yellow Skating
41 Małgorzata Gierach 2000 Andrespol
42 Zbigniew Glinkowski 1956 Wrocław
43 Piotr Gorczak 1986 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
44 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
45 Sylwia Granato 1983 New Jersey New Jersey
46 Jagna Grych 1984 Gdańsk
47 Wojciech Gryniewski 1977 Białystok Black & Yellow Skating
48 Wojciech Grzechulski 1975 Szczecin Rteam
49 Rafał Hampel 1977 Grodzisk Mazowiecki Sparta Masters Grodzisk Mazowiecki
50 Julia Heinrich 2007 Bydgoszcz UKS Zryw Słomczyn
51 Aleksandra Iglicka 1993 Ełk
52 Iwona Ignaciuk 1976 Białystok Black & Yellow Skating
53 Karolina Ignatowicz 1995 Białystok Black & Yellow Skating
54 Urszula Iwanowicz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
55 Ewa Janko-Mielcarska 1958 Warszawa Korona Wilanów Masters
56 Tomasz Jarmocik 1970 Białystok-Grabówka
57 Joanna Jarmocik 1971 Grabówka Black & Yellow Skating
58 Adrian Jarocki 1988 Białystok Black & Yellow Skating
59 Hanna Jaworska 1994 Olsztyn WMKS Olsztyn
60 Dorota Jędruch-Witkowska 1969 KOŻUCHÓW Wrollowani Speed Team
61 Tomasz Karaś 1983 Warszawa Legia Warszawa Masters
62 Dominika Karaś 1985 Warszawa Legia Warszawa Masters
63 DARIUSZ KARCZEWSKI 1975 BIAŁYSTOK
64 Bartosz Kiełczewski 1990 Ignatki-Osiedle
65 Klaudia Konecka 1990 Białystok Outdoor Training Białystok
66 Bartosz Konopko 1988 Białystok Juvenia Białystok
67 Karolina Konopko 1986 Białystok Juvenia Białystok
68 Ralfs Konrads 2007 Riga Motum
69 Czarek Kopras 1981 Białystok
70 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
71 Angelika Korczak 1978 Warszawa
72 Monika Korwin-Mikke 1983 Józefów
73 Witold Kościelniak 1966 Kraków KKSW
74 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
75 Mariusz Kosyl 1965 Iława
76 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki JUNGHEINRICH
77 Dawid Kozłowski 1993 Pisz
78 Adam Kozłowski 1991 Białystok Black & Yellow Skating
79 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
80 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
81 Zbigniew Krupa 1973 Białystok Black & Yellow Skating
82 Ilona Kulikowska 1991 Gdańsk Fizjorole
83 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
84 Marek Kwit 1971 Białystok
85 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
86 Marta Lejstrauta 2007 Riga BJC LAIMITE
87 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
88 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
89 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
90 Adam Leończuk 1965 Białystok
91 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
92 Adrianna Makowska 1993 Brześć Kujawski Passion for Blading
93 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
94 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
95 Natalia Marut 2003 Swarzędz
96 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
97 Dorota Matejek 1991 Elbląg
98 Szymon Mazur 2006 Gdańsk
99 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia Prolube Masters
100 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo