Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Adam Sawicki 1973 Łapy
2 Natalia Rybka 1992 Zielona Góra Wrollowani Speed Team
3 Mirosław Soczomski 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
4 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie
5 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
6 Monika Czarnecka-Pawelec 1978 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
7 Zbigniew Glinkowski 1956 Wrocław
8 Piotr Gorczak 1986 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
9 Martyna Drużkowska 1987 Wroclaw Pingwiny z Patoskateparku
10 KASIA POPIELAWSKA 1984 Wolbórz
11 Mariusz Burzyński 1977 Wasilków BSR
12 Michał Szombara 1971 Warszawa, pow. Warszawa Legia Warszawa Masters
13 Aleksandra Drzymała-Góźdź 1994 Warszawa WMKS Olsztyn
14 Magdalena Wełnicka 1980 Warszawa
15 Agnieszka Prajsnar 1972 Warszawa Speeding Turtles
16 Maciej Ruszczyk 1995 Warszawa
17 Sylwia Tymińska 1995 Warszawa
18 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
19 Magdalena Przetakiewicz 1977 Warszawa
20 Marta Świerzbińska 1984 Warszawa Alkorolki
21 Ewa Janko-Mielcarska 1958 Warszawa Korona Wilanów Masters
22 Wojciech Babicz 1985 Warszawa
23 Tomasz Cios 1984 Warszawa
24 Magdalena Simborowska 2003 Warszawa
25 Angelika Korczak 1978 Warszawa
26 Maciej Wiśniewski 1973 Warszawa
27 Katarzyna Chojka 1982 Warszawa
28 Sławomir Rybaczuk 1953 Warszawa
29 Tomasz Karaś 1983 Warszawa Legia Warszawa Masters
30 Agnieszka Szczepaniak 1995 Warszawa
31 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
32 Dominika Karaś 1985 Warszawa Legia Warszawa Masters
33 Joanna Błońska 1970 Warszawa
34 Robert Prajsnar 1970 Warszawa Speeding Turtles
35 Andrzej Stolarski 1963 Warszawa
36 KATARZYNA URZYKOWSKA 1970 WARSZAWA
37 Sławomir Chojecki 1954 Warszawa
38 Paweł Bieliński 1997 Warszawa
39 Paweł Prajsnar 1993 Warszawa Speeding Turtles
40 Igor Czerkawski 1989 Toruń ADK- AUTO
41 Paulina Elszkowska 1991 Toruń
42 Marcin Elszkowski 1981 Toruń
43 Bartosz Sobczyński 1983 Tczew
44 Daniel Sarwiński 2001 Słupsk
45 Wojciech Grzechulski 1975 Szczecin Rteam
46 Natalia Marut 2003 Swarzędz
47 slawomir Rogalski 1965 Stargard amator - niezrzeszony
48 HUBERT SZYSZKA 1975 ŚRODA WIELKOPOLSKA Zico Racing Speed Team/SSW Malta Poznań
49 Aleksandra Żerko 1970 Sopot
50 Anna Prochasek 1990 Skrbensko
51 Paula Doskowska 2007 Sanok UKS Sprint Sanok
52 Wiesław Parzych 1971 Ruciane Nida
53 Marta Lejstrauta 2007 Riga BJC LAIMITE
54 Karlis Lejstrauts 2007 Riga BJC LAIMITE
55 Rodrigo Saudins 2007 Riga Motum
56 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
57 Ralfs Konrads 2007 Riga Motum
58 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
59 Dawid Radzewicz 1996 Rębielcz
60 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA
61 Jarosław Zapała 1975 Płock
62 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
63 Katarzyna Sądek 1996 Poznań
64 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
65 Tomasz Zając 1973 Poznań
66 Rafał Walczak 1979 Poznań
67 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
68 Jakub Budner 1995 Poznań
69 Marta Zborowska 1982 Polkowice
70 Anna Żymańczyk 1976 Polkowice
71 Tadeusz Żymańczyk 1975 Polkowice
72 Beata Połowniak 1971 Piła
73 Kamil Olender 1994 Pisz
74 Waldemar Zadroga 1957 Pisz Na rolkach przez Mazury
75 Dawid Kozłowski 1993 Pisz
76 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
77 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
78 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki JUNGHEINRICH
79 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
80 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
81 Małgorzata Potocka 1974 Olsztyn Oto Ja
82 Slawomir Blazejczyk 1950 Olsztyn Slawek B
83 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
84 Hanna Jaworska 1994 Olsztyn WMKS Olsztyn
85 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
86 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
87 Sylwia Granato 1983 New Jersey New Jersey
88 Izabela Borowik 1999 Mońki Black & Yellow Skating
89 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki
90 Małgorzata Tyksińska 1983 Mielec
91 Tomasz Tokarski 1975 Michałowo
92 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
93 Maria Ołdakowska 1982 Lublin
94 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
95 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
96 Jarosław Cudek 1965 Krypno
97 Dariusz Szymski 1970 Kraków KKSW Krak
98 Marcin Pietura 1978 Kraków / Night Runners
99 Paweł Piejko 1974 Kraków KKSW Krak
100 Sławomir Szwajca 1976 Kraków