Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Małgorzata Gierach 2000 Andrespol
2 MAREK ŻOŁNOWSKI 1951 BANIOCHA Amator
3 Edmund Łapuć 1948 Białystok
4 Julia Borysewicz 1991 Białystok Black & Yellow Skating
5 Klaudia Konecka 1990 Białystok Outdoor Training Białystok
6 Adrian Jarocki 1988 Białystok Black & Yellow Skating
7 Mikołaj Siebieszuk 1971 Białystok Black & Yellow Skating
8 Natalia Sekuła 1992 Białystok Black & Yellow Skating
9 Karolina Ignatowicz 1995 Białystok Black & Yellow Skating
10 Wojciech Gryniewski 1977 Białystok Black & Yellow Skating
11 Maryla Młynarczyk 1994 Białystok Black & Yellow Skating
12 Bożena Teleszewska 1977 Białystok Black & Yellow Skating
13 Bartosz Konopko 1988 Białystok Juvenia Białystok
14 Iwona Ignaciuk 1976 Białystok Black & Yellow Skating
15 Aneta Sroka 1983 Białystok
16 Karolina Konopko 1986 Białystok Juvenia Białystok
17 Aleksander Turczyński 1959 Białystok brak klubu
18 Andrzej Rusiecki 1976 BIAŁYSTOK Husaria Białystok
19 Marek Kwit 1971 Białystok
20 Adam Kozłowski 1991 Białystok Black & Yellow Skating
21 Marek Wojdakowski 1994 Białystok Black & Yellow Skating
22 Krzysztof Wyszyński 1974 Białystok Black & Yellow Skating
23 Urszula Iwanowicz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
24 Adam Leończuk 1965 Białystok
25 Tomasz Jarmocik 1970 Białystok-Grabówka
26 Adrianna Makowska 1993 Brześć Kujawski Passion for Blading
27 Julia Heinrich 2007 Bydgoszcz UKS Zryw Słomczyn
28 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
29 WIKTORIA WODYCZKO 1997 CHOTOMÓW
30 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
31 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
32 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
33 Dorota Matejek 1991 Elbląg
34 Aleksandra Iglicka 1993 Ełk
35 Ryszard Niewęgłowski 1977 Gdańsk
36 Michał Topka 1996 Gdańsk
37 Ilona Kulikowska 1991 Gdańsk Fizjorole
38 Paulina Duszak 1990 Gdańsk Fizjorole
39 Szymon Mazur 2006 Gdańsk
40 Jagna Grych 1984 Gdańsk
41 HANNA Sławińska 1968 Gdańsk
42 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
43 Wojciech Stefaniak 1949 Gdynia
44 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia Prolube Masters
45 Marta Ryckowska 1996 Gdynia
46 Kamila Wierzgacz 1972 Gdynia
47 Jakub Bartosiewicz 1984 Gdynia Kopytka niosą mnie
48 Karol Windorpski 1982 Gdynia
49 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
50 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
51 Mateusz Sylwestrzak 2007 Giżycko UKS Giżycko
52 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
53 Wioletta Bulanda 1981 Gliwice
54 Jacek Priebe 1967 Gniezno
55 Joanna Jarmocik 1971 Grabówka Black & Yellow Skating
56 Rafał Hampel 1977 Grodzisk Mazowiecki Sparta Masters Grodzisk Mazowiecki
57 Adrian Pietrzak 1992 Grodzisk Mazowiecki UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
58 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
59 Bartosz Kiełczewski 1990 Ignatki-Osiedle
60 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
61 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
62 Aleksandra Szablewska 1987 Inowrocław
63 Małgorzata Wąsowicz 1984 INOWROCŁAW
64 Mariusz Kosyl 1965 Iława
65 Tomasz Dziedzicki 1982 Jasło
66 Monika Korwin-Mikke 1983 Józefów
67 Daria Barcz 1991 Józefów Alkorolki
68 Agata Chopiorska 1993 Katowice
69 Alekseieva Tetiana 1985 Kijev SAM Roller Club
70 Klaudia Buczek 2000 Kobyłka
71 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo
72 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
73 Wojciech Witkowski 1961 KOZUCHOW Wrollowani Speed Team
74 Dorota Jędruch-Witkowska 1969 KOŻUCHÓW Wrollowani Speed Team
75 Dariusz Szymski 1970 Kraków KKSW Krak
76 Marcin Pietura 1978 Kraków / Night Runners
77 Sławomir Szwajca 1976 Kraków
78 Witold Kościelniak 1966 Kraków KKSW
79 Grzegorz Adamczyk 1993 Kraków KKSW Krak
80 Jarosław Cudek 1965 Krypno
81 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
82 Maria Ołdakowska 1982 Lublin
83 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
84 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
85 Tomasz Tokarski 1975 Michałowo
86 Małgorzata Tyksińska 1983 Mielec
87 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki
88 Izabela Borowik 1999 Mońki Black & Yellow Skating
89 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
90 Małgorzata Potocka 1974 Olsztyn Oto Ja
91 Slawomir Blazejczyk 1950 Olsztyn Slawek B
92 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
93 Hanna Jaworska 1994 Olsztyn WMKS Olsztyn
94 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
95 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
96 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
97 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki MAPEI
98 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
99 Waldemar Zadroga 1957 Pisz Na rolkach przez Mazury
100 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator