Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Kozłowski 1991 Białystok Black & Yellow Skating
2 Adam Leończuk 1965 Białystok
3 Adrian Jarocki 1988 Białystok Black & Yellow Skating
4 Adrian Pietrzak 1992 Grodzisk Mazowiecki UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
5 Adrianna Makowska 1993 Brześć Kujawski Passion for Blading
6 Agata Chopiorska 1993 Katowice
7 Agnieszka Prajsnar 1972 Warszawa Speeding Turtles
8 Agnieszka Szczepaniak 1995 Warszawa
9 Aleksander Turczyński 1959 Białystok brak klubu
10 Aleksandra Iglicka 1993 Ełk
11 Aleksandra Szablewska 1987 Inowrocław
12 Aleksandra Żerko 1970 Sopot
13 Alekseieva Tetiana 1985 Kijev SAM Roller Club
14 Andrzej Rusiecki 1976 BIAŁYSTOK Husaria Białystok
15 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
16 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
17 Aneta Sroka 1983 Białystok
18 Angelika Korczak 1978 Warszawa
19 Anna Żymańczyk 1976 Polkowice
20 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
21 Anna Prochasek 1990 Skrbensko
22 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
23 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
24 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA
25 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
26 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
27 Bartosz Kiełczewski 1990 Ignatki-Osiedle
28 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
29 Bartosz Konopko 1988 Białystok Juvenia Białystok
30 Bartosz Sobczyński 1983 Tczew
31 Beata Połowniak 1971 Piła
32 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
33 Bożena Teleszewska 1977 Białystok Black & Yellow Skating
34 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
35 Daniel Sarwiński 2001 Słupsk
36 Daria Barcz 1991 Józefów Alkorolki
37 Dariusz Szymski 1970 Kraków KKSW Krak
38 Dawid Radzewicz 1996 Rębielcz
39 Dominika Karaś 1985 Warszawa Legia Warszawa Masters
40 Dorota Jędruch-Witkowska 1969 KOŻUCHÓW Wrollowani Speed Team
41 Dorota Matejek 1991 Elbląg
42 Edmund Łapuć 1948 Białystok
43 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
44 Ewa Janko-Mielcarska 1958 Warszawa Korona Wilanów Masters
45 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
46 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
47 Grzegorz Adamczyk 1993 Kraków KKSW Krak
48 Hanna Jaworska 1994 Olsztyn WMKS Olsztyn
49 HANNA Sławińska 1968 Gdańsk
50 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki MAPEI
51 HUBERT SZYSZKA 1975 ŚRODA WIELKOPOLSKA Zico Racing Speed Team/SSW Malta Poznań
52 Igor Czerkawski 1989 Toruń ADK- AUTO
53 Ilona Kulikowska 1991 Gdańsk Fizjorole
54 Iwona Ignaciuk 1976 Białystok Black & Yellow Skating
55 Izabela Borowik 1999 Mońki Black & Yellow Skating
56 Jacek Priebe 1967 Gniezno
57 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki
58 Jagna Grych 1984 Gdańsk
59 Jakub Bartosiewicz 1984 Gdynia Kopytka niosą mnie
60 Jakub Budner 1995 Poznań
61 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
62 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
63 Jarosław Zapała 1975 Płock
64 Jarosław Cudek 1965 Krypno
65 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
66 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie
67 Joanna Jarmocik 1971 Grabówka Black & Yellow Skating
68 Joanna Błońska 1970 Warszawa
69 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
70 Julia Borysewicz 1991 Białystok Black & Yellow Skating
71 Julia Heinrich 2007 Bydgoszcz UKS Zryw Słomczyn
72 Kamila Wierzgacz 1972 Gdynia
73 Karlis Lejstrauts 2007 Riga BJC LAIMITE
74 Karol Windorpski 1982 Gdynia
75 Karolina Ignatowicz 1995 Białystok Black & Yellow Skating
76 Karolina Konopko 1986 Białystok Juvenia Białystok
77 Katarzyna Sądek 1996 Poznań
78 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
79 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
80 Katarzyna Chojka 1982 Warszawa
81 KATARZYNA URZYKOWSKA 1970 WARSZAWA
82 Klaudia Konecka 1990 Białystok Outdoor Training Białystok
83 Klaudia Buczek 2000 Kobyłka
84 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
85 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
86 Krzysztof Wyszyński 1974 Białystok Black & Yellow Skating
87 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
88 Maciej Ruszczyk 1995 Warszawa
89 Maciej Wiśniewski 1973 Warszawa
90 Magdalena Wełnicka 1980 Warszawa
91 Magdalena Przetakiewicz 1977 Warszawa
92 Magdalena Simborowska 2003 Warszawa
93 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
94 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
95 Marcin Pietura 1978 Kraków / Night Runners
96 Marcin Elszkowski 1981 Toruń
97 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
98 MAREK ŻOŁNOWSKI 1951 BANIOCHA Amator
99 Marek Kwit 1971 Białystok
100 Marek Wojdakowski 1994 Białystok Black & Yellow Skating